Півзахисник МанСіті: Ми можемо вийти у фінал Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  15 березня 2016, 12:23
0
111
Рахім Стерлінг

Рахім Стерлінг вважає, що в цьому сезоні Манчестер Сіті здатний боротися за трофей європейського турніру.

"З такими футболістами, які зараз представляють нашу команду, ми можемо вийти в фінал ЛЧ: у нас є всі необхідні якості і психологічний настрой для перемоги, тому я не бачу непереборних перешкод.

У нас є два хороших гравці на кожну позицію - перед тренером стоїть непростий вибір. Звичайно, нам не пощастило з травмами кількох гравців: я не шукаю виправдань, але повинен визнати, що це мінус для команди.

У критичний час сезону ми залишилися без кількох ключових гравців, але сподіваємося продовжувати боротьбу в наступному раунді Ліги чемпіонів і не зупинятися на чвертьфіналі. Сподіваюся, що ми будемо боротися за перемогу в фіналі. Саме тому я перейшов в Манчестер Сіті - щоб бути частиною команди, яка бере участь в змаганнях такого рівня.

Манчестер Сіті є фаворитом на вихід у чвертьфінал ЛЧ, але Динамо - сильний суперник, і я впевнений, що він зробить матч важким для нас. Але ми з нетерпінням чекаємо поєдинку, який обіцяє бути незабутнім", - зазначив Стерлінг.

Нагадаємо, матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті - Динамо відбудеться 15 березня в Манчестері. У першому матчі Ман Сіті здобув перемогу з рахунком 3:1

Зазначимо, що на сайті буде текстова онлайн трансляція поєдинку, який розпочнеться о 21:45.

За матеріалами: mcfc.co.uk