Шахтар пробився до чвертьфіналу Ліги Європи

Sport bigmir,  17 березня 2016, 23:58
0
925

Донецький Шахтар обіграв Андерлехт завдяки голу Едуардо в компенсований час.

Подробиці і онлайн матчу: Андерлехт - Шахтар 0:1 Онлайн трансляція матчу Ліги Європи

Донецький Шахтар пробився до чвертьфіналу Ліги Європи, здолавши за сумою двох матчів бельгійський Андерлехт з загальним рахунком 4:1.

Матч-відповідь у Бельгії Шахтар зіграв дуже обережно, віддавши ініціативу господарям і уважно зігравши біля своїх воріт. За можливості Шахтар тікав у небезпечні контратаки, але в першу чергу "гірники" грали з думками про збереження своїх воріт. Показовим є те, що за перші 75 хвилин матчу команди на двох здійснили один удар у площину воріт - він на рахунку Тайсона в кінцівці першого тайму.

Бачачи, що в атаці нічого не виходить, гравці бельгійського клубу стали дуже багато фолити, часто робили це досить підло, провокуючи на відповідь, але "гірники" не піддавалися на провокації.

Зважаючи на таку грубу гру, можна було припустити, що буде видалення - в результаті команди дограли вдесятьох. Спершу Кучер побачив перед собою другу жовту картку, а через дві хвилини Мбоджі ногами відмахнувся від Феррейри.

Все йшло до нічиєї, яка виводила Шахтар до чвертьфіналу, але "гірники" перед самим фінальним свистком зуміли вирвати перемогу. Спрацювали заміни Луческу - Дентіньо на замаху прибрав Нахара, побачив у вільній зоні Едуардо і віддав, а хорват, який вийшов на поле за дві хвилини до того, переграв Прото.

1:0 у Бельгії і 4: 1 за сумою двох матчів вивели Шахтар до чвертьфіналу Ліги Європи. Суперник команди Луческу визначиться вже в п'ятницю.

Андерлехт - Шахтар - 0:1

Гол: Едуардо, 90+3

Андерлехт: Прото, Нахар, Мбоджі, Нейтінк (Сілла, 78), Дешахт, Баджо (Тілеманс, 71), Дефур, Прат, Ашампонг, Езекіль (Хассан, 71), Окака

Шахтар: П’ятов, Срна, Кучер, Ракіцький, Ісмаїлі, Степаненко, Малишев, Марлос (Едуардо, 90 + 1), Коваленко (Ордець, 88), Тайсон (Дентіньо, 83), Феррейра

Попередження: Нейтінк (12), Марлос (15), Дефур (21), Кучер (36), Дешахт (46), Езекіль (66), Степаненко (82)

Вилучення: Кучер (84, друге попередження), Мбоджі (86)