Вільярреал - Барселона 2:2. Онлайн трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Sport bigmir,  20 березня 2016, 18:42
0
268
Вільярреал - Барселона: Онлайн трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Барселона з Вільярреалом зіграють 20 березня в матчі 30-го туру чемпіонату Іспанії. Читай онлайн трансляцію з 17:00.

Вільярреал - Барселона 2:2

Голи: Седрік Бакамбу (57) - Неймар (41), Іван Ракітіч (20)

Автогол: Жеремі Матьє (63)

Вільярреал: Основний: Серхіо Асенхо, Перес, Ерік Байї, Віктор Руїс, Антоніо Рукавина, Самуель Кастільєхо, Мануель Трігерос, Бруно Соріано, Денис Суарес, Роберто Сольдадо, Седрік Бакамбу, Тренер: Марселіно Гарсія Тораль

Барселона: Основний: Клаудіо Браво, Жорді Альба, Хав'єр Маскерано, Жерар Піке, Серхіо Роберто, Арда Туран, Серхіо Бускетс, Іван Ракітіч, ​​Неймар, Ліонель Мессі, Луїс Суарес, Тренер: Луїс Енріке

1: Звучить стартовий свисток, м'яч у центрі поля розіграли футболісти Вільярреала.

1: Вільярреал був близький до голу. Після атаки лівим флангом Бакамбу навісив у штрафний, Трігерос у боротьбі з Альбою б'є головою, але м'яч летить у штангу.

3: Барселона під свист трибун контролює м'яч. Поки що команда Луїса Енріке шукає шляхи, щоб перейти центр поля.

5: Луїс Суарес намагався увійти у штрафний Вільярреала з правого флангу, але його прохід зупинили захисники, відібравши у форварда Барси м'яч.

7: Вільярреал, який грає у своїх стінах, не збирається відсиджуватися в захисті. "Підводники" пресингують суперника на чужій половині поля, а також намагаються будувати свої позиційні атаки.

9: Барселона володіє ініціативою в матчі, Вільярреал відійшов усім складом на свою половину поля.

10: Бруно втрачає м'яч у своєму штрафному, Ракітіч б'є - м'яч летить повз ворота.

12: Мессі пробив із-за меж штрафного, але його удар блокували захисники.

13: Арда Туран (Барселона) отримує жовту картку.

14: Денис Суарес порушив правила на Неймара, Барселона на своїй половині поля розіграла штрафний удар.

15: Мессі змістився з правого флангу в центр і пробив, але м'яч полетів на трибуни, а не у ворота.

16: Жерар Піке (Барселона) на своїй половині поля грає рукою - жовта картка.

18: Барселона намагається збити високий темп гри за рахунок контролю м'яча на своїй половині поля, але гравці Вільярреала включають пресинг і змушують суперника грати у футбол.

19: Сольдадо підсік Неймара, який тікає до воріт, - жовта картка. Барса розіграє штрафний удар.

20: Барселона розіграла штрафний удар. Після навісу Мессі у штрафний, Луїс Суарес скинув м'яч головою на Івана Ракітіча, і той розстріляв ворота суперника.

23: Тренер Вільярреала завівся, й арбітр вигнав його на трибуни.

24: Бруно отримав жовту картку.

26: Барселона продовжує контролювати хід зустрічі, Вільярреал змушений грати в захисті.

28: Неймар на швидкості вривається у штрафний, обігрує захисника, посадивши того на "п'яту точку", а потім спіткнувся і впав. Арбітр показує, що порушень не було.

32: Барселона довела м'яч до штрафного Вільярреала і почала довго грати в пас, виманюючи із зони захисників.

34: Довго контролює м'яч Барселона, Вільярреал поки що не може відібрати снаряд у суперника.

35: Арда Туран прострілює у штрафний на Мессі, але після удару останнього м'яч полетів повз ворота.

37: Денис Суарес робить пас у центр на лінію штрафного Барселони. Трігерос завдає удару по воротах, але м'яч летить прямо в руки Браво.

39: Гаспар із правого флангу прострілює уздовж лінії воріт, Бакамбу може забивати, але він не потрапляє по м'ячу, стоячи навпроти воріт.

40: Асенхо (Вільяреал) отримує жовту картку за те, що збив Неймара у своєму штрафному. Барса виконає пенальті.

41: Неймар б'є з точки, розвівши по різних кутах голкіпера і м'яч, і забиває!

42: Віктор Руїс (Вільяреал) отримує жовту картку за розмови з арбітром.

43: Рукавина (Вільяреал) отримує жовту картку за фол проти Мессі в центрі поля.

44: Вільярреал "набрав" карток у першому таймі, команда ризикує не дограти у повному складі до кінця матчу.

45: Сольдадо заробив для Вільярреала штрафний удар.

45+1: Соріано розігрує штрафний із Гаспаром, хоча можна було і пробити з 27 метрів, а так хлопці втратили м'яч.

45+2: Арбітр дав свисток про закінчення першого тайму, команди вирушили на перерву.

46: Розпочався другий тайм!

47: У перерві команди замін не робили, грають у тих же складах, як і в першому таймі.

48: Барселона швидко заволоділа ініціативою у другому таймі, каталонці будують свої атаки на чужій половині поля.

51: Вільярреал кинувся в контратаку. Бакамбу отримує м'яч у штрафному суперника. Він б'є, і м'яч летить прямо в руки Браво.

53: Альба отримує жовту картку за фол проти Сольдадо.

54: Трігерос завдає удару по воротах Барселони зі штрафного, але стінка з футболістів блокує політ м'яча.

55: Заміна у складі Барселони. Замість Піке на поле вийшов Матьє.

56: Неймар робить простріл у штрафний на Мессі, останній у падінні намагається пробити, але арбітр дає свисток. Ліонель у момент пасу був у положенні поза грою.

57: Заміна у складі Барселони. Замість Турана на поле вийшов Алвес.

57: Денис Суарес входить у штрафний Барси з лівого флангу і б'є, Браво відбиває, але м'яч відскакує до Бакамбу. Останній спокійно відправив м'яч у порожні ворота на добиванні.

59: Вільярреал прокинувся і став активніше загрожувати воротам Барселони.

60: Захисники Барселони не завжди встигають за суперником, даючи гравцям Вільярреала виходити на ударні позиції.

61: Барселона кинулася в контратаку. Неймар отримує пас у штрафному від Мессі і б'є по воротах, але його удар блокує Асенхо.

62: Мессі віддає пас у центр на лінії штрафного на Роберто, але останній не встиг до м'яча, яким вже заволоділи футболісти Вільярреала.

63: Вільярреал розігрує кутовий. Денис Суарес навісив у штрафний, і м'яч від грудей Матьє влітає у ворота! Це автогол!

64: Мабуть, Луїс Енріке не вгадав із заміною, випустивши Матьє замість Піке.

65: У матчі з'явилася інтрига, команди грають на зустрічних курсах без центру поля.

67: Темп гри заспокоївся. Обидві команди бояться допустити помилку. Подивимося, чия обережність переросте в забитий м'яч.

69: Роберто пробив із дальньої дистанції, м'яч полетів вище воріт.

70: Заміна у складі Вільярреала. Замість Бакамбу на поле вийшов Адріан Лопес.

73: Барселона продовжує контролювати м'яч, граючи в пас на половині поля Вільярреала.

74: Заміна у складі Вільярреала. Замість Дениса Суареса на поле вийшов Піна.

77: Команди грають у спокійному темпі, вся боротьба в центрі поля.

78: Піна (Вільярреал) зносить Ракітіча й отримує жовту картку від арбітра.

82: Барселона ніяк не може розкрити оборону суперника, гравці Вільярреала практично всім складом навколо свого штрафного.

83: Альба навісив у воротарський, голкіпер Вільярреала вибиває м'яч прямо на ногу Ракітічу. Останній б'є, але м'яч летить вище воріт.

83: Заміна у складі Вільярреала. Замість Сольдадо на поле вийшов Баптістао.

84: Гаспар (Вільяреал) отримує жовту картку.

85: Трігерос (Вільяреал) отримує жовту картку за гру рукою.

87: Багато карток роздав сьогодні арбітр гравцям Вільярреала. Не можна сказати, що вони там грубо якось порушували правила, мабуть, суддя у такому настрої.

90: Маскерано прострілив з правого флангу в штрафний Вільярреала, Суарес б'є в дотик - м'яч летить повз.

90+1: Адріан отримує закид від партнера собі на хід. Він входить у штрафний, Маскерано в підкаті вибиває м'яч. Який шанс зараз був у гравця Вільярреала вивести команду вперед.

90+2: Тим часом, арбітр додав 4 хвилини до основного часу другого тайму.

90+4: Маскерано (Барселона) отримує попередження.

90+4: Кастільєхо зі стандарту навісив у штрафний Барселони, звідки захисники вибили м'яч у поле.

90+5: Звучить фінальний свисток, який фіксує нічийний результат у матчі Вільяррел - Барселона.