Реал розгромив Севілью, відправивши в її ворота чотири м'ячі

506
Реал розгромив Севілью, відправивши в її ворота чотири м ячі
Реал розгромив Севілью

Реал обіграв Севілью з рахунком 4:0 в матчі 30-го туру чемпіонату Іспанії

Подробиці і трансляція матчу: Реал Мадрид - Севілья 4:0 трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Мадридський Реал в рідних стінах здобув впевнену перемогу над Севільєю.

Вже на 6-й хвилині зустрічі Бейл з правого флангу прострілив у штрафну на Бензема, який сильним ударом відправив м'яч у ворота.

Севілья мала прекрасний шанс зрівняти рахунок. На 27-й хвилині арбітр призначив пенальті у бік воріт Реала за фол Варана на Рамі, але удар Кевіна Гамейро з 11-метрової позначки парирував Кейлор Навас.

Нереалізований пенальті Севільї зрізав футболістам Реала крила, і ті помчали на ворота суперника. Але до кінця першого тайму відзначитися їм не вдалося.

Після перерви Кріштіану Роналду міг подвоїти перевагу Реала, коли арбітр призначив пенальті за те, що Рейєс, який вийшов на заміну, зніс у своєму штрафному Модріча. Але після удару лідера атак Реала з 11-метрової позначки м'яч полетів в небо.

Через дві хвилини міг відзначитися Гарет Бейл, але його удар після розіграшу кутового прийняла на себе поперечина.

На 64-й хвилині Роналду реабілітувався за незабитий пенальті. Кріштіану в падінні замкнув передачу партнера з флангу, зробив рахунок 2:0. Через 2 хвилини відзначився і Гарет Бейл, який після пасу майже впритул розстріляв ворота суперника.

Крапку ж у матчі поставив Хесе, який вийшов в середині другого тайму, довівши рахунок до розгромних 4:0.

Реал - Севілья 4:0

Голи: Бензема, 6, Роналду, 64, Бейл, 66, Хесе, 86

Реал: Навас, Данило, Варан, Начо, Марсело, Каземіро (Джеймс Родрігес, 75), Кроос, Модріч, Бейл (Хесе, 70), Роналду, Бензема (Іско, 81)

Севілья: Ріко, Тремулінас, Коке, Рамі, Колодзейчак, Кристофоро (Маріано, 72), Іборра (Хуан Муньос, 72), Фігейраш (Рейес, 46), Крихов'як, Ескудеро, Гамейро

Попередження: Варан, Каземіро - Рейес, Крихов'як

На 27-й хвилині Гамейро не забив пенальті (воротар)

На 58-й хвилині Роналду не забив пенальті (вище воріт)