Футзал: Україна знищує Словаччину з розгромним рахунком

Sport bigmir,  22 березня 2016, 21:59
0
725
Збірна України здобула впевнену перемогу

У першому матчі плей-офф відбору до ЧС-2016 Україна забила Словаччині шість сухих м'ячів.

У першому матчі плей-офф за право виступати на ЧС-2016 з футзалу збірна України практично вирішила питання потрапляння на турнір в Колумбії!

Перші 10 хвилин словаки тримали свої ворота на замку і періодично самі мали можливості відзначитися. Однак, варто було Грицину відкрити рахунок на 14 хвилині, як голи у виконанні нашої збірної не змусили себе чекати. Через дві хвилини Кисельов подвоїв перевагу і на перерву наша збірна вже йшла з гандикапом у два голи.

У другому таймі українці практично закрили питання про переможця протистояння. Ще два голи Грицина, а також голи Борсука та Журби встановили остаточний рахунок - 0:6 у виїзній зустрічі! Гру-відповідь у рідних стінах збірна України проведе 12 квітня.

Словаччина - Україна 0:6

Голи: Грицина, 14:24, 22:33 32:47, Кисельов, 16:26 Борсук, 27:21, Журба, 28:33