Олександрія - Динамо Київ 0:2. Онлайн трансляція матчу чемпіонату України

Sport bigmir,  2 квітня 2016, 21:13
0
695
Олександрія - Динамо Київ: Онлайн трансляція матчу чемпіонату України

Динамо з Олександрією зіграють 2 квітня в матчі 20-го туру чемпіонату України. Читай онлайн трансляцію матчу з 19:30.

Олександрія - Динамо 0:2

Голи: Олег Гусєв (44), Домагой Віда (15)

Олександрія: Основний: Андрій Новак, Станіслав Микицей, Станіслав Куліш, Віталій Пономар, Артем Поляріс, Андрій Запорожан, Антон Шендрик, Юрій Путраш, Євген Банада, Михайло Козак, Сергій Басов, Тренер: Володимир Шаран, Запасні: Дмитро Леонов, Артем Чорний, Василь Грицук

Динамо: Основний: Олександр Шовковський, Данило Сілва, Євген Хачеріді, Домагой Віда, Віторіну Антунеш, Мігель Велозу, Сергій Сидорчук, Сергій Рибалка, Андрій Ярмоленко, Олег Гусєв, Жуніор Мораес, Тренер: Сергій Ребров, Запасні: Олександр Яковенко, Віталій Буяльський, Лукаш Теодорчик

1: Звучить стартовий свисток, матч розпочався! М'яч у центрі поля розіграли футболісти Олександрії.

2: У хорошому темпі почали поєдинок команди. Поки що йде боротьба за м'яч.

3: Динамо заволоділо ініціативою, Олександрія будує свою гру на контратаках.

3: Полярус з лівого флангу змістився в центр і завдав удару по воротах Динамо, але м'яч полетів вище воріт.

5: Динамо більше володіє м'ячем, але вийти на ударну позицію кияни поки що не можуть.

6: Ярмоленко з лівого флангу навісив у штрафний на Мораеса, але форвард Динамо не зміг виграти боротьбу в повітрі у захисників Олександрії - м'яч втрачений.

8: Гусєв пішов один на двох гравців Олександрії і втратив м'яч, Банада вибив снаряд з-під ніг півзахисника Динамо.

10: Полярус у центрі поля порушує правила на Ярмоленка, Динамо розіграло штрафний удар.

11: Мігель Велозу (Динамо) отримує жовту картку.

13: Олександрія не відсиджується в обороні, а намагається на рівних грати з київським клубом. Поки що вся боротьба в центрі поля.

14: Мігель Велозу із-за штрафної пробив по воротах Олександрії, Новак парирує удар, після чого м'яч захисники Олександрії виносять на кутовий.

15: ГОООЛ!!! Домагой Віда після розіграшу кутового забиває м'яч головою у ворота Олександрії.

16: Пауза у грі! Арбітр на час зупинив м'яч через піротехніку вболівальників Динамо. Дим вкрив все поле.

17: Матч відновився!

18: Хачеріді тримається за ногу, Ребров кричить: "Женя, все нормально?".

19: Медики Динамо оглянули Хачеріді, і той повернувся на поле. Він може грати.

20: Пономар на лівому фланзі обіграв Хачеріді, але зробити точний пас у штрафний на партнерів у гравця Олександрії не вийшло, з м'ячем опинився Сергій Рибалка.

23: Путраш трохи зачепив Ярмоленка, опісля кричить, ніби його вбили, а перший отримав від арбітра жовту картку.

25: Хачеріді обрізається в центрі поля, Полярус тягне м'яч до штрафного Динамо. Він б'є, і м'яч летить повз ворота.

28: Антунеш з правого флангу навісив у штрафний Олександрії, але м'ячем заволодів голкіпер, спіймавши м'яч у руки.

30: Олександрія кілька хвилин володіла ініціативою, але створити щось небезпечне біля воріт суперника клуб Володимира Шарана не зміг.

32: Велозу порушує правила на Банаду на половині поля суперника, Олександрія розіграла штрафний удар.

35: Рибалка з дальньої дистанції завдає удару по воротах суперника, але його удар блокують футболісти захисту Олександрії.

37: Динамо продовжує контролювати хід зустрічі, затиснувши Олександрію на її половині поля.

40: Малюнок гри не змінюється - Динамо контролює м'яч, Олександрія - захищається.

42: Мораес порушив правила на Путраша, Олександрія швидко розіграла штрафний удар.

44: Ярмоленко входить у штрафний Олександрії з правого флангу і віддає пас під удар Гусєву. Останній б'є - гол!

45: Після забитого м'яча Динамо продовжує контролювати хід зустрічі.

45+2: Закінчився перший тайм матчу Олександрія - Динамо Київ, команди вирушили на перерву.

46: Розпочався другий тайм. М'яч у центрі поля розіграли футболісти Динамо Київ.

47: У перерві замін не було, команди грають у складах, в яких вони почали першу половину зустрічі.

49: Ярмоленко з правого флангу прострілює у штрафний Олександрії, Мораес б'є в дотик, але його удар блокує захисник.

50: Гусєв з лівого флангу робить передачу в штрафний Олександрії, але м'яч після подачі гравця Динамо виходить за лицьову лінію.

51: Ярмоленко отримує пас на правому фланзі. Робить кілька фінтів і б'є, але Новак відбиває м'яч на кутовий.

52: Динамо розіграло кутовий, після чого гравці Олександрії змусили киян відійти з м'ячем подалі від штрафного.

55: Шендрик (Олександрія) отримує жовту картку за фол на Мораеса.

56: Заміна у складі Олександрії. Замість Куліша на поле вийшов Леонов.

57: У другому таймі Олександрія більше володіє ініціативою, але підійти до штрафного Динамо вона не може - всі зони перекриті.

58: Полярус шипами заїхав Велозу в коліно, арбітр цей момент пропустив. Поки півзахисник Динамо отримує допомогу від медиків, у нас пауза в грі.

60: Заміна у складі Олександрії. Замість Поляріса на поле вийшов Чорний.

62: Динамо заробило право на штрафний на правому фланзі. Велозу навісив у штрафний, де зіткнулися Новак і Хачеріді. Останній просить медиків і заміну.

64: На повторі видно, що Хачеріді приземлився незручно. Але через деякий час Женя повернувся в гру.

66: Динамо грає першим номером, Олександрія більше захищається.

68: Чорний з правого флангу прострілив уздовж воріт, але ніхто з гравців Олександрії не встиг підставити ногу, щоб переправити м'яч у сітку воріт Динамо.

70: Хачеріді (Динамо) отримує жовту картку.

71: Антунеш заробив для Динамо кутовий на лівому фланзі. Кияни розіграли кутовий, Антунеш робить навіс у штрафний, Мораес б'є головою - Новак відбиває, але арбітр зафіксував положення поза грою у форварда Динамо.

74: Заміна у складі Динамо. Замість Гусєва на поле вийшов Яковенко.

76: Заміна у складі Олександрії. Замість Козака на поле вийшов Грицук.

78: Динамо заробило кутовий на правому фланзі. Ярмоленко навісив у штрафний, Яковенко б'є головою - м'яч летить вище воріт.

79: Заміна у складі Динамо. Замість Сидорчука на поле вийшов Буяльський.

81: Динамо продовжує контролювати хід поєдинку, Олександрія намагається вирівняти гру, але поки що підопічні Володимира Шарана більше захищаються.

82: Яковенко з центру поля протягнув м'яч до штрафного Олександрії, він робить прострільну передачу на Ярмоленка, але той пішки добігає на передачу і не встигає на неї.

84: Заміна у складі Динамо. Замість Мораеса на поле вийшов Теодорчик.

85: Хачеріді порушує правила на Пономарьова, Олександрія виконує штрафний удар. Запорожан навісив у штрафний Динамо, але кияни виявилися першими на м'ячі.

86: Грицук завдає удару через себе, Шовковський парирує удар гравця Олександрії.