Кравець відзначився гольовою передачею в матчі чемпіонату Німеччини

Sport bigmir,  2 квітня 2016, 21:20
0
311
Артем Кравець (у центрі) став автором гольової передачі

Український форвард Артем Кравець віддав результативну передачу у виїзному матчі своєї команди проти Дармштадта.

Нападаючий Штутгарта, орендований у Динамо, Артем Кравець допоміг своїй команді відвезти нічию з Дармштадта.

У матчі 28-го туру чемпіонату Німеччини Штутгарт з українськими нападниками Борисом Тащі і Артемом Кравцем на виїзді зіграв внічию з Дармштадтом.

Кравець вийшов у стартовому складі і наприкінці першого тайму став автором гольової передачі, після якої Лукас Рупп зробив рахунок 2:1 на користь гостей. У другому таймі Дармштадт зміг забити і завершити матч внічию - 2:2.

Борис Тащі весь матч провів на лаві запасних.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв про те, що українець Юрченко забив гол за німецький Байєр.