0
361
Динамо обіграло Олександрію з рахунком 2:0

Динамо в матчі 20-го туру обіграло Олександрію з рахунком 2:0.

Динамо не зазнало проблем у матчі з Олександрією. У матчі 20-го туру чемпіонату України підопічні Сергія Реброва обіграли свого суперника з рахунком 2:0.

Захопивши зі старту поєдинку ініціативу в поєдинку, кияни вийшли вперед на 15-й хвилині зустрічі. Після розіграшу кутового гол головою забив Домагой Віда. А вже під завісу першого тайму подвоїв перевагу Динамо в матчі Олег Гусєв, який замкнув передачу з флангу від Андрія Ярмоленка.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Динамо продовжувало більше атакувати, але відзначитися ще команда Сергія Реброва не змогла.

Олександрія - Динамо 0:2
Голи: Віда, 15, Гусєв, 44

Олександрія: Новак, Запорожан, Шендрик, Микицей, Путраш, Басов, Полярус (Чорний, 60), Банада, Козак (Грицук, 76), Куліш (Леонов, 56), Паламар

Динамо: Шовковський, Сілва, Віда, Хачеріді, Антунеш, Сидорчук (Буяльський, 79), Рибалка, Гусєв (Яковенко, 74), Велозу, Ярмоленко, Мораес (Теодорчик, 84)

Попередження: Віда, Путраш, Шендрик, Хачеріді