Відаль приніс Баварії мінімальну перемогу

Sport bigmir,  6 квітня 2016, 00:04
0
288

Швидкий гол Відаля дозволив Баварії виграти перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Португальська Бенфіка зберегла інтригу в протистоянні з Баварією, поступившись в Німеччині з рахунком 0:1.

Мюнхенці на правах господарів матчу і фаворитів протистояння активно розпочали матч і вже на другій хвилині Артуро Відаль відправив м'яч у сітку воріт. Чилієць головою замкнув подачу Хуана Берната, якому легко дали пройти по флангу.

Бенфіці знадобилося близько десяти хвилин, щоб відійти від такого початку, але далі португальські футболісти стали все ближче підбиратися до воріт Нойєра.

У другому таймі гра і зовсім пішла на зустрічних курсах - були моменти у Рібері і Левандовскі, кілька відмінних можливостей забити втратив Жонас. Проте, поразки на виїзді з рахунком 0:1 зберігає лісабонцям непогані шанси на загальну перемогу.

Баварія - Бенфіка 1:0

Гол: Відаль, 2

Баварія: Нойєр, Бернат, Алаба, Кіммі (Мартінес, 60), Лам, Відаль, Алькантара, Рібері, Мюллер (Гетце, 85), Коста (Коман, 70), Левандовскі

Бенфіка: Едерсон, Елізеу, Жардел, Нільссон-Лінделоф, Алмейда, Гайтан, Санчес, Фейса, Пицци (Самаріс, 90 + 1), Мітроглу (Хіменес, 70), Жонас (Сальвіо, 83)

Попередження: Рібері, Бернат - Жонас, Нільссон-Лінделоф