Тренер Барселони: Можливо, хтось злякався, коли ми пропустили першими

0
226
Головний тренер Барселони Луїс Енріке

Головний тренер Барселони Луїс Енріке вважає, що видалення Фернандо Торреса змінило хід поєдинку

"Коли ви граєте з Атлетіко, потрібно діяти акуратно. Необхідно контролювати м'яч і грамотно відкриватися. Можливо, в першому таймі у нас не виходило це робити. Мадридці створили дуже хороший момент до перерви, а також скористалися нашою помилкою, що призвела в підсумку до голу.

Видалення змінило хід поєдинку. У перерві ми говорили про контроль за темпом гри і про те, що потрібно більше атакувати суперника командно, ніж індивідуально. Думаю, що в другому таймі вболівальники отримали задоволення. Нам вдалося замкнути Атлетіко в штрафний.

Барселона - Атлетіко 2:1 Відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

Задоволений грою і перемогою. Можливо, хтось злякався, коли ми пропустили першими, але таких людей в моїй команді точно немає. Ці гравці сповнені впевненості. Ми з нетерпінням чекаємо поєдинку.

З моменту мого приходу в команду ми завжди рухаємося від матчу до матчу, не забігаючи далеко вперед. Хочемо виграти на Вісенте Кальдерон, і це єдиний результат, який нас влаштує. З таким підходом до справи і з таким складом нам до снаги будь-які звершення.

Ми думали, що втратили Рафінья до кінця сезону, коли він отримав травму в Римі, але у нашого медичного персоналу висока кваліфікація. Чудово, що ми можемо знову на нього сподіватися. Він вміє забивати, контролювати м'яч і битися на непростих ділянках поля. Його повернення, крім перемоги, стало головною подією вечора.

Сьогодні у Суареса було не так багато вільного простору. Він намагався відгукуватися на всі передачі, але це було нелегко, оскільки йому незмінно протистояли два центральні захисники. Тому потрібно було діяти на флангах якомога ширше. Суарес не тільки забиває. Він додає команді характеру і виконує великий обсяг роботи. Суарес просто ідеально вписався в Барселону. Можна сказати, що він уже наполовину каталонець", - сказав після матчу Луїс Енріке.

Нагадаємо, перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Барселона - Атлетіко закінчився з рахунком 2:1.

За матеріалами: uefa.com
ТЕГИ: футболЛига ЧемпионовБарселонаАтлетико МадридЛуис Энрике