ПСЖ і Манчестер Сіті видали результативну нічию

Sport bigmir,  6 квітня 2016, 23:52
0
442
Футболісти Манчестер Сіті радіють другому забитому голу

ПСЖ і Манчестер Сіті зіграли з рахунком 2:2 в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

У середу, 6 квітня, відбувся перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ - Манчестер Сіті.

Гості активно почали перший тайм, але господарі поступово взяли хід гри під свій контроль і вже на 14-й хвилині зустрічі могли вийти вперед. Давід Луїс заробив пенальті для ПСЖ, який не зміг забити Златан Ібрагімовіч. Пізніше шведський нападник парижан не зумів реалізувати вихід один на один з голкіпером, пробивщи вище воріт.

На 38-й хвилині матчу Манчестер Сіті вдалося вийти вперед. Тоді в центрі поля Матюйді втратив м'яч, який перехопив Фернандіньо. Перед штрафним ПСЖ бразильський півзахисник, стягнувши на себе двох захисників, проштовхнув м'яч на правий край штрафного майданчика, звідки Кевін де Брейне найпотужнішим ударом вколотив снаряд у сітку воріт. Але через три хвилини Ібрагімовіч зрівняв рахунок у матчі, вдало поставивши ногу, коли Фернандо віддавав пас своєму голкіперу. З рахунком 1:1 команди пішли на перерву.

Другий тайм розпочався з атак ПСЖ, які на 59-й хвилині забили свій другий гол в матчі. Після розіграшу кутового французький клуб вперед вивів Рабьо.

ПСЖ після другого забитого м'яча в матчі трохи послабив свої наступальні дії на ворота суперника, чим і скористався Манчестер Сіті. На 71-й хвилині простріл Хесуса Наваса з правого флангу в штрафну не зумів зупинити жоден захисник ПСЖ, і м'яч опинився у Фернандіньо, який сильним ударом зрівняв рахунок у матчі.

У час, що залишився, ПСЖ намагався забити третій м'яч, але Манчестер Сіті попри втому зумів знайти в собі сили і довів матч до фінального свистка. Рахунок зустрічі 2:2, і 12 квітня у ПСЖ має бути непроста гра, в якій їм треба вигравати, щоб пройти до 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

ПСЖ - Манчестер Сіті 2:2

Голи: Ібрагімович, 41, Рабіо, 60 - Де Брайн, 38, Фернандіньо, 72

ПСЖ: Трапп - Максвелл, Давід Луїс, Тіаго Сілва, Ор’є (ван дер Віль, 78) - Матуіді, Мотта, Рабіо (Моура, 78) - Кавані, Ібрагімович, Ді Марія

Манчестер Сіті: Харт - Кліші, Отаменді, Мангала, Санья - Фернандо, Фернандіньо - Давід Сілва (Боні, 88), Де Брайн (Делфі, 77), Навас - Агуеро (Коларов, 90 + 3)

Попередження: Давід Луїс, Матуіді - Кліші, Фернандо, Мангала, Навас

На 14-й хвилині Златан Ібрагімович не забив пенальті (Воротар)