Зідан: Ми все ще можемо змінити хід протистояння

Sport bigmir,  7 квітня 2016, 09:12
0
249
Зідан вірить в підсумковий успіх своєї команди

Головний тренер Реала Зінедін Зідан вважає, що його команда все ще може потрапити в півфінал Ліги чемпіонів

"Я не задоволений тим, як проходив матч, особливо перший тайм. Ось що виходить, коли недостатньо напористо граєш з перших хвилин. Нам треба відпочити і подумати про матч-відповідь, адже ми все ще можемо змінити хід протистояння. Невдалі вечори трапляються, але попереду відповідна зустріч, що обнадіює.

Вольфсбург - Реал 2:0 Відео голів та огляд матчу

Вольфсбург повів в рахунку, мало що зробивши для цього. Але це футбол. Це не результат невпевненості в собі. Ми знали, що матч буде важким, таким він і вийшов. Тепер я попрошу у гравців того ж, чого хочу від уболівальників: у нас є 90 хвилин, щоб досягти своєї мети. Ми повинні бути єдині.

Ми не можемо бути задоволені сьогоднішнім матчем. Знали, як важко він буде складатися, і були готові до цього, але відчували проблеми з "фізикою" через складний поєдинок з Барселоною.

Ми не добилися того результату, на який сподівалися. Не сподівалися програти тут 0:2. Безперечно, я несу відповідальність за програш. Тепер я повинен проаналізувати причини поразки і знайти рішення до гри", - сказав тренер" вершкових "після матчу.

Раніше повідомлялося, що Реал шокує поразкою від Вольфсбурга в Лізі чемпіонів.

За матеріалами: uefa.com
ТЕГИ: футболЛига ЧемпионовРеал МадридВольфсбургЗинедин Зидан