Ліга Європи: Севілья обіграла Атлетік, Вільярреал сильніший за Спарту

Sport bigmir,  8 квітня 2016, 08:14
0
388

Крім матчів Шахтаря в Бразі і Ліверпуля з Боруссією, в Лізі Європи відбулися ще два матчі.

Іспанська Севілья наблизилася до того, щоб третій рік поспіль завоювати перемогу в Лізі Європи. Команда нашого Євгена Коноплянки в першому чвертьфіналі з іспанським Атлетіком здобула вольову перемогу на виїзді з рахунком 2:1.

Євген Коноплянка з'явився на полі на 68-ій хвилині матчу, замінивши Крона-Делі.

Атлетик - Севілья 1:2

Ще в одному матчі іспанський Вільярреал вдома здобув перемогу з рахунком 2:1 над чеською Спартою.

Перемогу іспанцям допоміг здобути дубль Бакамбу, але виїзний гол Брабеца в кінцівці першого тайму дозволив Спарті відвезти з Іспанії комфортний рахунок, враховуючи, що в домашніх матчах в цьому сезоні Спарта ще не програвала.

Вільярреал - Спарта 2:1