Добре вивчений суперник: Що говорили гравці Шахтаря після матчу з Брагою

Sport bigmir,  8 квітня 2016, 11:00
0
374
Шахтар на виїзді обіграв Брагу

Представляємо вашій увазі слова футболістів Шахтаря після матчу з Брагою, який відбувся 7 квітня

Мірча Луческу:

Видовищний поєдинок двох гідних суперників. У першому таймі ми добре організували оборону. За великим рахунком Брага нічого не створила, за винятком одного удару в бік воріт. Ми ж в кінці першого тайму використали можливість після кутового - і забили.

Ярослав Ракицький:

Сьогодні я зробив всього один фол, причому в той момент зіграв в м'яч і в ногу, але отримав картку. Арбітр сказав, що якби гравець не впав, можливо, була б гольова атака ... В цілому рахунок хороший. Ми двічі відзначилися у воротах Браги, могли і більше. Тепер чекаємо 14 квітня!

Тарас Степаненко:

Спеціально переглядали перші 10-15 хвилин матчів Браги, бачили, як активно вони грають удома. У них технічні футболісти, які здорово контролюють м'яч. Містер просив, щоб ми не пресингували, тому що в складі суперника практично будь-хто може пройти один в один.

Віктор Коваленко:

Брагу гнали вперед трибуни. Суперник був упевнений в собі, але спочатку ми добре оборонялися, а потім забили. На перших хвилинах у нас не все виходило, але згодом наша гра налагодилася.

Іван Ордець:

У Браги хороша команда. Всі гравці суперника активно йшли в атаку, тому нам потрібно було грати дуже компактно. Вважаю, що зіграли непогано. Шкода, що пропустили необов'язковий м'яч.

Максим Малишев:

Ми налаштовувалися на перемогу і добре вивчили суперника. Містер показав нам ігри Браги, звернув увагу на слабкі сторони. Тому гра не стала для нас несподіванкою. Самі грали на контратаках, і у нас добре це виходило.