0
48
Олімпік - Ворскла

Донецький клуб залишається непереможеним у 2016 році.

Полтавська Ворскла у виїзному матчі 21-го туру чемпіонату України не змогла здобути перемогу над донецьким Олімпіком. Більш того, команді Василя Сачкоа під час матчу довелося відіграватися.

На 32-й хвилині матчу у ворота полтавчан був призначений пенальті. Сімінін зіграв рукою у власному штрафному. До м'яча підійшов Матяж і реалізував 11-метровий штрафний удар.

Ворскла відігралася через три хвилини. Громов отримав відмінний пас від Шиндера і пробив повз воротаря.

1:1 - цей рахунок залишився і після другого тайму. Команди записали на свій рахунок по очку і продовжують боротися за путівку до Ліги Європи.

Олімпік - Ворскла 1:1

Голи: Матяж, 32 (з пенальті) - Громов, 35

Олімпік: Махарадзе, Федорів, Гришко, Гошкодеря, Немчанінов (Волков, 46), Петров, Огиря (Конде, 85), Драченко (Доронін, 46), Поступаленко, Шестаков, Матяж.

Ворскла: Богуш, Сімінін, Даллку, Чеснаков, Пердута, Хльобас (Коломоєць, 77), Ткачук, Скляр, Громов (Ребьонок, 70), Шиндер, Ковпак (Бартулович, 54)

Попередження: Сімінін, Даллку, Пердута, Бартулович