Реал Мадрид - Ейбар: Онлайн трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Реал грає з Ейбар в матчі 32-го туру чемпіонату Іспанії.

Читай онлайн трансляцію матчу Реал Мадрид - Ейбар.

Гол: Хесе (39), Кріштіану Роналду (20), Лукас Васкес (18), Хамес Родрігес (5)

Реал Мадрид: Основний: Кіко Касілья, Пепе, Даніель Карвахаль, Начо Фернандез, Альваро Арбелоа, Хамес Родрігес, Іско, Каземіро, Лукас Васкес, Кріштіану Роналду, Хесе, Тренер: Зінедін Зідан

Ейбар: Основний: Асьєр Рієсго, Іван Раміс, Антоніо Луна, Андер Капа, Дані Гарсія, Кеко, Йота Пелетейро, Александар Пантіч, Гонсало Ескаланте, Адріан Гонсалес, Серхі Енріч, Тренер: Хосе Луїс Менділібар

3: Хесе заробляє небезпечний штрафний удар.

3: Дані Гарсія отримав попередження за фол на Хесе

5: Хамес точним ударом зі штрафного влучає у ворота Ейбара!

7: Пропущений гол трохи вибив з колії Ейбар, який поки що створює мало конструктиву на половині поля Реала.

9: Кріштіану Роналду вперше пробив. Португалець відкрився, але неточно пробив головою з забійної позиції.

11: Багато браку поки у команд. Точність передач у Реала - 75%, у Ейбара - 52%.

13: Тривала комбінація Реала закінчилася навісом у штрафну, де Роналду спробував пробити ударом через себе, але не влучив по м'ячу.

16: Продовжує Реал володіти м'ячем, жодних проблем Ейбар не створює.

18: Кріштіану Роналду увірвався в штрафну, обіграв захисника і відпасував на Лукаса Васкеса, який точним ударом подвоїв перевагу!

20: Хесе розігнав в контратаку і викотив м'яч на Роналду, який потужним ударом зробив рахунок розгромним!

21: Варто відзначити гру запасних Реала - Лукаса Васкеса і Хесе. Хлопці повною мірою користуються своїми шансами.

24: Ейбар подав кутовий, однак захисники Реала винесли м'яч.

27: Після третього гола Реал трохи заспокоївся, і Ейбар став більше контролювати м'яч.

29: Роналду вривався в штрафну і заробив кутовий для своєї команди. Гравці Ейбара впоралися зі стандартом і винесли м'яч.

33: Реал вибіг в контратаку зусиллями Роналду, який прострілив на партнера по команді, але захисник Ейбара вибив на кутовий.

34: Дуже активний сьогодні Роналду, який розганяє атаки і сьогодні вже забив 30-й гол у чемпіонаті

35: Лукас Васкес заробив штрафний на правому фланзі.

37: Тим часом надають допомогу захиснику Ейбара Рамісу, який зіткнувся з Васкесом.

38: Хамес пробив штрафний – цього разу вище воріт!

39: Роналду в черговий раз вбіг до штрафного і викотив м'яч на порожні ворота для Хесе! 4:0!

40: Роналду записав на свій рахунок вже гол і два асисти. Хороший матч проводить португалець.

41: Ейбар організував атаку. Подачу в штрафну замикав головою Пантіч - Касілов виручив.

42: Відповідь Реала. Роналду бив головою, але воротар виявився на місці.

44: Реал трохи розслабився, і Ейбар все частіше робить підходи до штрафної господарів.

45+1: Іско пробивав з гострого кута, але не влучив у ворота. Не найкращий матч для півзахисника Реала на тлі партнерів.

45+2: Перерва. Реал не відчуває жодних проблем у матчі з Ейбаром.

46: Розпочався другий тайм

47: У перерві тренер Ейбара змінив двох гравців. Борха Бастон змінив Адріана Гонсалеса.

47: Давид Юнка замінив Йоту.

49: Ейбар небезпечну атаку провів, Касільї довелося потрудитися що б не пропустити гол.

50: Кріштіану Роналду неточно б'є з-за меж штрафного.

51: Матео Ковачіч готується до виходу на поле.

52: Тривала атака Реала закінчилася найнебезпечнішим прострілом на Хесе, який трохи не встиг до м'яча.

54: Анонсована заміна Ковачіча відбулася. Хорват замінив Каземіро, якого вирішили поберегти на матч з Вольфсбургом.

57: Заспокоїлась гра в останні хвилини. Занадто велика різниця в рахунку між командами.

60: Гравці Ейбара увірвалися в штрафну Реала, але так і не зуміли забити, втративши м'яч.

63: Даніло замінив Дані Карвахаля.

64: Варто зазначити, що публіка зустріла свистом Даніло. Невдало грає бразилець цього сезону

66: Можна констатувати, що Реал уже думками в матчі-відповіді Ліги Чемпіонів, розслаблено заграли підопічні Зідана.

68: Раміс отримує картку за грубу гру.

69: Касілья ледь не привіз гол. Вибиваючи м'яч, голкіпер влучив у суперника, проте м'яч відскочив до Карвахаля.

72: Остання заміна Ейбара. Ізет Хайрович вийшов на поле замість Кеко.

74: Роналду дивом не забиває! З лінії воротарського Кріштіану б'є повз ворота!

76: А ось і Реал здійснив останню заміну. Молодий вихованець Реала Борха Майораля змінив Хесе, що став автором одного з голів.

78: Схоже, що у Хесе пошкодження. Тримається за коліно гравець на лаві запасних.

80: Перекладина! Після подачі кутового Борха Бастон дивом не забив з кількох метрів головою!

83: Варто відзначити другий тайм у виконанні Ейбара. Команда не здається, проте не вистачає класу гостям.

85: Хамес падає у штрафному і просить пенальті. Суддя не повірив колумбійцеві.

87: Можна вже підбивати підсумки. Реал поки обходить Атлетіко, поки в тих матч у запасі.

88: Ейбар після поразки може опуститися на 13-те місце.

90: Суддя додав всього дві хвилини. Розумне рішення, враховуючи, що команди давно дограють матч.

90+1: Роналду бив з-за меж штрафного. Дуже неточно.

90+2: Кінець матчу! Упевнена перемога Реала!