Шахтар втрачає очки у драматичному матчі зі Сталлю

Sport bigmir,  10 квітня 2016, 19:29
0
644
Феєрична нічия Шахтаря і Сталі

Донецький клуб не зміг обіграти дніпродзержинську Сталь у поєдинку 21-го туру чемпіонату України з футболу.

Шахтар ускладнив свої шанси на чемпіонство в першості України з футболу, зігравши внічию 3:3 зі Сталлю.

Сталь несподівано для всіх почала гру агресивно, створивши першими небезпечні моменти біля воріт "гірників" і саме дніпродзержинська команда відкрила рахунок у матчі. На 38 хвилині поєдинку відзначився Каленчук. Вихованець донецького Шахтаря отримав найточніший пас від Джорджа Лазіча і відправив м'яч у дальній кут воріт.

У другому таймі Мірча Луческу провів ротацію, випустивши на поле Едуардо і Малишева, а вже через п'ять хвилин перший зрівнює рахунок. Здавалося, що у Сталі зараз опустяться руки, але підопічні Еріка ван дер Міра знову забивають, вийшовши по ходу матчу вперед вдруге. Відзначився один із найкращих футболістів цього матчу - Лазіч.

Втім, перевагу Сталь зберігала недовго. "Помаранчево-чорні" досить швидко відігралися, забивши два голи за трохи більше 15 хвилин. Спершу Степаненко виконав подачу на дальній кут воротарського майданчика, звідки Дентіньо забив м'яч у кут, а опісля Малишев зіграв на випередження і головою вколотив м'яч у сітку.

Наприкінці матчу Сталі таки вдалося створити сенсацію і вирвати для команди нічию. За дві хвилини до закінчення все той же Лазіч віддав Малак'яну, той відпасував правіше у вільну зону, а Іщенко потужним ударом відправив м'яч у дальню дев'ятку.

Сталь - Шахтар 3:3

Голи: Каленчук, 38, Лазіч, 61, Іщенко, 90+3 - Едуардо, 51, Дентіньо, 72, Малишев, 79

Сталь Д: Паньків, Латіфа, Іщенко, Карасюк, Воронін, Г. Малак'ян, Каленчук (Будник, 84), Е. Малак'ян, Лазіч, Васін, Фернандес (Дебелко, 53)

Шахтар: П'ятов, Срна, Ракицький, Кучер, Ісмаїлі, Степаненко, Дентіньо, Марлос, Коваленко, Бернард (Малишев, 46), Гладкий (Едуардо, 46)

Попередження: Фернандес, Воронін, Паньків, Латіфа - Срна, Коваленко, Ракицький, Кучер