Вернидуб: У нас третє місце можна буде тільки зубами вигризти

0
193
Юрій Вернидуб

Наставник Зорі Юрій Вернидуб залишився задоволеним рівнем гри з Дніпром.

"Вважаю, якщо у нас буде більше таких ігор, з таким напруженням, швидкістю, український футбол буде тільки рости. Я отримав від футболу масу задоволення. Так, ми програли 1:2, але гра, вважаю, була повністю рівна.

У першому таймі була наша повна перевага - я не боюся цих слів. Забий двічі Петряк, Караваєв, Будковський - такі моменти треба використовувати. У другому таймі десь трошки не вистачило. Це зрозуміло, адже пресингували два тайми.

Ми робили те, що любить робити Дніпро. Ця команда гідна і заслуговує дифірамби за те, як грає в ситуації, що склалася. А незарахований м'яч... Навіщо кіпішувати, якщо був вільний удар. Воротар вибиває, м'яч нікого не стосується і влітає у ворота. Це що, гол? Якби він вибивав від воріт - не питання, гол. Вивчайте правила! Деякі тренери Дніпра говорили, що немає вже вільних ударів? Як ні? Скасували? Не чув, не читав.

Ми забили, могли забивати другий і закінчувати гру. Потім пропустили. Дніпро теж заслуговував у своїй грі. Було видно, як вони хотіли грати і перемогти. Боротьба за бронзу триває, але ми ще на третій позиції. І у нас можна буде її тільки зубами вигризти. Це я вам точно кажу. Будемо битися до кінця. Я впевнений в хлопцях: якщо будуть показувати такий футбол, як сьогодні, точно буде все добре.

Чому місце у воротах зайняв Олексій Шевченко? У Микити Шевченка напередодні народилася донька. Довгоочікувана дитина, він дуже переживав, чекав з дня на день. Ніч з четверга на п'ятницю не спав, і було видно за його станом... Сьогодні він вже забрав дружину з донькою з лікарні. Я не мав права не відпустити. У хлопця перша дитина. Тому вирішив, щоб і він перевів дух, і дати шанс Олексію Шевченкові. Думаю, він його повністю використав. У двох м'ячах не бачу його провини. Все буває. Навпаки, він врятував в декількох моментах. Крокуємо далі. Помилки ми виправимо. Головне - не зупинятися", - сказав Вернидуб.