Денисов: Волинь приїхала до Києва відбути номер

Sport bigmir,  11 квітня 2016, 12:13
0
205
Олександр Денисов

Ведучий програми Великий футбол Олександр Денисов прокоментував результат матчу Динамо - Волинь

"Динамо в 21 турі не упустило шанс збільшити відрив від Шахтаря, і, легко граючи, розгромило Волинь. Лучани, в свою чергу, явно приїхали відбути номер і не виглядали командою, головний тренер якої - той самий, грізний Віталій Кварцяний. Показовий момент - 2 жовтих картки Шабанова: гравець Волині самоусунувся з поля ще в першому таймі. Загалом, доля Шабанова нам відтепер невідома (посміхається).

Динамо перемогло, як то кажуть, не напружуючись - в першому таймі питання вирішили за 7 хвилин, а в другому догравали матч на малих обертах. Ніхто нікуди не поспішав, а Волинь спочатку нікуди не їхала", - сказав Денисов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Динамо обіграло Волинь 3:0 і відірвалося від Шахтаря в чемпіонській гонці.

За матеріалами: Футбол