Sport bigmir,  12 квітня 2016, 23:50
0
693
Роналду тричі забив Вольфсбургу

Мадридський Реал відігрався за поразку в Німеччині в першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

Реал вийшов у півфінал Ліги чемпіонів, незважаючи на те, що в першому півфіналі поступився з рахунком 0:2 німецькому Вольфсбургу. У матчі-відповіді команда Зідана розгромила суперника з рахунком 3:0 і пройшла в наступний раунд.

Мадридському Реалу досить швидко вдалося зрівняти рахунок у протистоянні, до 17-й хвилини відігравшись після провального виїзного матчу. Спершу не без допомоги рикошету м'яч потрапив до Роналду на дальній штанзі воріт Вольфсбурга, і кращий форвард нинішньої Ліги чемпіонів не схибив, а через хвилину той самий Роналду відправив м'яч у дальній кут після подачі Крооса з кутового.

Після двох забитих м'ячів Реал трохи зменшив тиск на ворота Бенальо, чим скористався Вольфсбург, відсунувши гру від своїх воріт. Фактично до перерви у команд виникали лише напівмоменти, але комусь перевагу віддати складно.

Реал знову збільшив темп з початком другого тайму - моменти біля воріт Бенальо почали виникати один за іншим, але воротар Вольфсбурга чудово діяв у воротах, та й фарт у деяких моментах був на його боці. Як наприклад, на 66-й хвилині, коли Рамос після подачі кутового пробив головою в поперечину, м'яч опустився на лінію воріт і опинився в руках Бенальо. Чи перетнув м'яч лінію воріт - зрозуміти було складно. Українські вболівальники одразу згадали, що саме суддя цього матчу угорець Кашшаї не зарахував гол Девіча у ворота збірної Англії на Євро-2012.

І все-таки цей спірний момент не вплинув на результат матчу - на 77-й хвилині Кріштіану Роналду зі штрафного метрів з 25-ти пробив крізь стінку точно в нижній кут і оформив хет-трик.

Вольфсбург спробував з останніх сил піти в атаку і спробувати забити переможний для себе гол, але Реал не дозволив гравцям гостей створити небезпечний момент біля своїх воріт і вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів.

Реал - Вольфсбург 3:0 (перший матч 0:2)

Голи: Роналду, 16, 17, 77

Реал: Навас, Карвахаль, Пепе, Рамос, Марсело, Каземіро, Модріч (Варан, 90+2), Кроос, Бейл, Бензема (Хесе, 84), Роналду

Вольфсбург: Бенальо, Вієйрінья, Налдо, Данте, Родрігес, Луїс Густаво, Гілавогі (Дост, 80), Бруно Енріке (Каліджурі, 72), Арнольд, Дракслер (Крузе, 32), Шюррле

Попередження: Роналду - Арнольд, Густаво, Данте, Вієйрінья