Барселона програла Атлетіко в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  13 квітня 2016, 23:50
0
951
Атлетіко обіграв Барселону і вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів

Атлетіко обіграло Барселону з рахунком 2:0 в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Подробиці і трансляція матчу: Атлетіко - Барселона 2:0 трансляція матчу Ліги чемпіонів

Атлетіко, програвши на виїзді в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 1:2, вдома у важкому матчі обіграло Барселону з рахунком 2:0. За сумою двох зустрічей в півфінал вийшов Атлетіко.

Зі старту поєдинку ініціативою в матчі заволоділа Барселона. Але Атлетіко не дав нічого зробити в атаці суперника, граючи в активному пресингу. А на 36-й хвилині мадридський клуб вийшов вперед. Сауль шведів вирізав пас верхом в штрафну Барселони на Грізманна, який головою переправив м'яч у ворота.

Після пропущеного гола Барселона почала грати активніше, але створити щось небезпечне біля воріт Атлетіко до перерви підопічні Луїса Енріке не змогли.

Зазначимо, що за перші 45 хвилин матчу Барселона завдала лише один удар по воротах Атлетыко, тоді як мадридський клуб - 4.

Після перерви Барселона продовжила володіти ініціативою в матчі. Каталонці намагалися розігрувати м'яч до вірного, Але Атлетіко, яке будувало свою гру на контратаках, відзначилося знову. На 87-й Філіпе Луїс увірвався в штрафну Барселони. Роблячи пас правіше на Грізманна, м'яч потрапив у руку Іньєсті, після чого арбітр призначив пенальті. Грізманн з точки не промазав, оформивши дубль в матчі.

Час, що залишився Барселона провела в масованих атаках, але команда Дієго Сімеоне зіграла безпомилково в обороні до самого фінального свистка.

Рахунок в матчі 2:0 і Атлетіко за сумою двох матчів (3:2) виходить в півфінал Ліги чемпіонів.

Атлетіко - Барселона 2: 0 (перший матч 1:2)
Голи: Грізманн, 36, 88 (пен)

Атлетіко: Облак- Хуанфран, Годін, Лукас, Феліпе Луїс - Сауль, Аугусто (Савич, 90 + 3), Габі, Коке - Грізманн (Корреа, 90), Карраско (Партія, 74)

Барселона: тер Штеген - Алвес (Роберто, 64), Маскерано, Піке, Альба - Ракітіч (Туран, 64), Бускетс, Іньєста - Мессі, Суарес, Неймар

Попередження: Габі, Годін, Корреа, Коке - Суарес, Неймар, Іньєста, Туран

ТЕГИ: футболЛига ЧемпионовБарселонаАтлетико Мадридголыобзор матча