Sport bigmir,  14 квітня 2016, 23:57
0
1016
Шахтар разгромив Брагу

Донецький Шахтар обіграв Брагу і в домашньому матчі, який став особливим для Даріо Срни.

Донецький Шахтар зумів пробитися до півфіналу Ліги Європи, розгромивши за сумою двох матчів португальську Брагу з рахунком 6:1 - після виїзної перемоги 2:1, "гірники" вдома перемогли ще переконливіше, забивши чотири м'ячі.

Цей матч став особливим для капітана Шахтаря Даріо Срни, який провів 486-й матч у футболці українського клубу, ставши рекордсменом клубу за цим показником.

Багато в чому натхненна гра Срни і Віктора Коваленка визначила результат гри. З досить спокійним початком гри, на 24-й хвилині Коваленко заробив пенальті, який реалізував Срна.

Забивши гол, Шахтар одразу отримав два хороших моменти, щоб знову забити, але Хассан вибив м'яч з порожніх воріт після удару Тайсона, а Факундо Феррейра пробив у штангу. І все-таки на перерву Шахтар пішов з перевагою два м'ячі. Срна зробив класну передачу в штрафну, Коваленнко скинув далі, а Рікарду Феррейра зрізав м'яч у свої ворота.

Початок другого тайму знову позначився голом Шахтаря - Тайсон підключив в атаці Срну, той віддав на Коваленка, який буквально прошив Матеуса після прострілу свого капітана.

Після цього Шахтар відійшов назад, віддавши ініціативу супернику. Брага мала кілька моментів, але впевнено зіграв Пятов, та й точності форвардам португальців не вистачало. А ось Шахтар забив ще раз - своєрідний дубль у матчі зробив захисник Браги Рікарду Феррейра, який удруге зрізав м'яч у свої ворота після прострілу Тайсона.

На цьому гра фактично закінчилася. Забити п'ять м'ячів для Браги було нереальним завданням, та й з бажанням забити хоча б гол престижу португальцям довелося попрощатися.

Шахтар - Брага 4:0

Голи: Срна, 25 (з пенальті), Р. Феррейра, 43 (у свої ворота), 74 (у свої ворота), Коваленко, 50

Шахтар: П’ятов, Срна, Кучер, Ордець, Ісмаїлі, Малишев, Степаненко, Марлос (Едуардо, 77), Коваленко (Бернард, 86), Тайсон (Дентіньо, 78), Феррейра

Брага: Матеус, Гояно, Феррейра, Болі (Пінту, 78), Джаван, Жозуе, Луїс (Мауро, 78), Вукчевіч, Сілва, Хассан, Едуарду (Стоїльковіч, 57)

Попередження: Болі, Матеус, Луїс