Ліверпуль у драматичному матчі з Борусією вирвав путівку до півфіналу

Sport bigmir,  15 квітня 2016, 00:22
0
756
Ліверпуль виграв у Боруссії Дортмунд

Англійський клуб, поступаючись два м'ячі під час матчу, зумів відігратися і вирвати перемогу в Боруссії.

Ліверпуль у неймовірному матчі, поступаючись під час матчу, зумів відігратися і пробитися до півфіналу Ліги Європи, вигравши у дортмундської Боруссії з рахунком 4:3.

Матч розпочався дуже активно. Команди з перших хвилин поєдинку демонстрували дуже швидкий і якісний футбол. На 5-й хвилині матчу Боруссія Дортмунд відкрила рахунок, організувавши фактично першу атаку. Мхітарян опинився в потрібному місці в потрібний час і добив м'яч після невдалої спроби Обамеянга. Захопивши ініціативу в свої руки, німці одразу ж подвоїли рахунок. Марко Ройс підхопив м'яч у центрі поля, обіграв кілька опонентів і віддав прекрасну передачу на Обамеянга. Другий вколотив "круглого" сильним ударом під поперечину.

У другому таймі Ліверпуль розпочав набагато активніше. На 48-й хвилині поєдинку Орігі відіграв один м'яч для Ліверпуля, але ненадовго. Через чотири хвилини Марко Ройс скористався своїм шансом і вдарив у дальній кут воріт, відігравши знову гандикап у два м'ячі.

А далі... далі сталося те, що, напевно, вже ніхто не очікував побачити цього вечора. Юрген Клопп зрозумів, що потрібно робити заміни, випускати гравців, які згодом підсилили гру. Спершу інтригу відродив Коутіньо, відправивши м'яч дальнім ударом у ворота, а потім захисник Сако виграв верхову боротьбу після кутового. Вирішальною стала 90+1 хвилина матчу, коли Деян Ловрен відправив м'яч з близької відстані в верхній лівий кут воріт.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Ліверпуля в домашньому матчі над Боруссією. Таким чином, для німецького клубу єврокубковий сезон закінчено, а на "мерсісайдаців" очікує жеребкування півфінальних поєдинків, яке відбудеться 15 квітня в швейцарському Ньоні.

Ліверпуль - Боруссія 4:3

Голи: Орігі, 48, Коутіньйо, 66, Сахо, 78, Ловрен, 90 + 1 - Мхітарян, 5, Обамеянг, 9, Ройс, 57

Ліверпуль: Міньоле, Морено, Сахо, Ловрен, Клайн, Джан (Лейва, 80), Мілнер, Коутіньйо, Фірміно (Старрідж, 62), Лаллана (Аллен, 62), Орігі

Боруссія: Вайденфеллер, Шмельцер, Хуммельс, Папастатопулос, Піщек, Вайгль, Кастро (Гюндоган, 82), Ройс (Рамос, 83), Кагава (Гинтер, 77), Мхітарян, Обамеянг

Попередження: Хуммельс, Піщек, Шмельцер