0
272
Полярус приносить Олександрії перемогу над Зорею

Олександрія продовжує доводити свої претензії на єврокубки.

Луганська Зоря програла Олександрії в матчі 22-го туру чемпіонату України і може опуститися на четверте місце за підсумками туру.

Перший тайм пройшов за невеликої переваги Олександрії, але це не знайшло свого відображення на табло. Та й взагалі команди на двох завдали всього один удар по воротах, зате свисток арбітра раз за разом фіксував порушення правил.

Господарі зуміли відзначитися в дебюті другого тайму. Дмитро Леонов на швидкості пройшов по правому флангу атаки повз кількох суперників і відпасував у центр на лінію штрафного, звідки Полярус переправив м'яч точно в кут воріт.

Зоря спробувала відігратися, але в цей день футболісти луганської команди були мало схожі на себе. Наприкінці матчу Тотовіцький добре пробивав під поперечину зі штрафного, але виручив голкіпер, і вже в наступній атаці Олександрія збільшила свою перевагу. Грицук виконав класний удар зі штрафного над стінкою із футболістів Зорі у ближній кут воріт.

Олександрія обіграла Зорю 2:0, зберігши своє шосте місце, а ось Зоря за підсумками туру може пропустити на третє місце Дніпро.

Олександрія - Зоря 2:0

Голи: Полярус, 48, Грицук, 89

Олександрія: Новак (Леванідов, 79), Микицей, Басов, Шендрик, Чеботаєв, Запорожан, Банада, Старенький (Козак, 58), Леонов (Грицук, 64), Полярус, Пономар

Зоря: Н. Шевченко, Опанасенко, Чечер, Форстер, Сухоцький (Любенович, 46), Гордієнко, Тотовіцький, Караваєв, Танковський (Чайковський, 46), Каменюка, Будковський (Безбородько, 67)