Говерла - Динамо Київ 0:2. Онлайн трансляція матчу чемпіонату України

Sport bigmir,  16 квітня 2016, 18:45
0
1031
Говерла - Динамо Київ: Онлайн трансляція матчу чемпіонату України

Динамо Київ з Говерлою зіграють 16 квітня в матчі 22-го туру чемпіонату України. Читай онлайн трансляцію матчу з 17:00.

Говерла - Динамо 0:2

Голи: Євген Хачеріді (78), Андрій Ярмоленко (48)

Говерла: Основний: Дмитро Бабенко, Михайло Ряшко, Павло Кутас, Павло Іванов, Віталій Гавриш, Ігор Гончар, Орест Кузик, Олексій Савченко, Ігор Худоб'як, Віталій Емеха, Михайло Сергійчук

Динамо: Основний: Олександр Шовковський, Віторіно Антунеш, Данило Сілва, Домагой Віда, Євген Хачеріді, Мігель Велозу, Сергій Сидорчук, Олег Гусєв, Сергій Рибалка, Жуніор Мораес, Андрій Ярмоленко

2: Вже на другій хвилині міг відкривати рахунок Мораес після передачі Антунеша.

4: Динамо з перших хвилин заволоділо ініціативою, Говерла грає переважно на своїй половині поля.

6: Справляються поки що господарі з атаками Динамо.

8: Кияни володіють м'ячем і хочуть забити швидкий гол, проте небезпечних ударів у бік воріт Говерли поки що не було.

11: Говерла зробила спробу атаки, проте довести м'яч до штрафного киян ужгородцям не вдалося.

12: Небезпечна подача Антунеша змусила Бабенка відбити м'яч на кутовий.

13: Бабенко невпевнено зіграв на виході під час подачі кутового і ледь не втратив м'яч у свої ворота.

14: Сергійчук скористався помилкою захисника і пробив по воротах, проте влучив у захисника.

15: Антунеш знову прорвався по флангу і ледь не потрапив у створ воріт своєю подачею.

16: Мораес бив з вигідної позиції після прострілу Ярмоленка, завдати точного удару бразильцю завадив захисник.

18: Хачеріді бив головою після подачі з кутового - повз воріт.

20: Ярмоленко подавав зі штрафного - Бабенко впевнено зіграв на виході.

22: Арбітр дав жовту Мораесу за гру ліктем проти суперника.

23: Рибалка приклався до м'яча з дальньої дистанції - дуже близько до створу воріт.

24: 0:4 - така статистика ударів по воротах у даний момент.

25: Велозу також спробував пробити з-за меж штрафного, але не влучив.

28: Гемега забиває красивий гол, проте гравець перебував у офсайді і м'яч не зарахований.

30: Віда бив головою із забійної позиції, проте м'яч летить вище воріт! Ніхто не заважав хорвату переправити м'яч у ворота.

31: Відповідь Говерли! Прорив по лівому флангу закінчився прострілом і ударом по воротах Динамо! Не вистачило точності гравцеві Говерли.

35: Ярмоленко бив зі штрафного у ближній кут - трохи неточно.

39: Ще один небезпечний момент у Динамо! Ярмоленко бив головою із 7 метрів, але не влучив у ворота!

40: Говерла стала на захист ближче до кінця тайму і повністю віддала ініціативу гостям.

43: Розминається Валерій Федорчук. Може дебютувати сьогодні гравець у футболці Динамо.

45: Три хвилини додав арбітр.

45+3: Перерва! Не вдалося киянам відкрити рахунок у першому таймі.

46: Починається другий тайм!

46: Відразу ж через 30 секунд після початку тайму пробиває Антунеш - повз воріт.

48: Ярмоленко відкриває рахунок! Антунеш навісив і Ярмоленко пробиває Бабенка сильним ударом по центру воріт.

51: Неймовірний сейв Бабенка! Велозу розстрілював ворота з лінії воротарського, проте голкіпер Говерли врятував від другого пропущеного м'яча!

53: Сидорчук бив з лінії штрафного і м'яч пролетів зовсім поруч із воротами!

56: Дуже сильний початок другого тайму в Динамо.

60: Гончар отримав м'яч у штрафному Динамо, але пробив дуже неточно з вигідної позиції! Шанс був у Говерли зрівняти рахунок.

62: Активізувалася Говерла і заробила кутовий.

63: Данило Сілва отримав жовту за порушення.

64: Гавриш отримав жовту за фол недалеко від свого штрафного.

66: Дерліс Гонсалез виходить на заміну. Знімають Олега Гусєва з гри.

67: Говерла також провела заміну. Вийшов Віктор Гей замість Віталія Гавриша. Травму отримав гравець Говерли.

72: Небезпечний штрафний заробляє Динамо поблизу штрафного суперника.

73: Невдало пробиває штрафний Рибалка - влучив у стінку гравець Динамо.

74: Худоб'як отримує жовту за суперечки з арбітром.

76: Ще одна заміна у Говерли. Тома виходить замість Гемеги.

77: Гармаш виходить замість Сидорчука.

78: Хачеріді подвоює рахунок! Захисник головою замкнув подачу з кутового.

79: Другим голом Динамо практично зняло питання про результат поєдинку. Говерла майже нічого не створила в другому таймі біля воріт киян.

80: Остання заміна у Динамо. Лукаш Теодорчик змінив Жуніора Мораеса.

84: Остання заміна в матчі. Хоменко вийшов замість Савченка.

86: Динамо спокійно доводить матч до своєї перемоги.

89: Намагається Говерла атакувати, але справа до ударів не доходить.

90: 4 хвилини додав арбітр до другого тайму.

90+3: Хоменко отримав попередження за фол на Данила Сілву.

90+4: Закінчився матч! Динамо впевнено перемагає Говерлу!