Реал легко обіграв Хетафе у чемпіонаті Іспанії

0
93
Хетафе - Реал

Мадридський Реал здобув розгромну перемогу в Прімері.

Мадридський Реал розгромив Хетафе з рахунком 5:1 в рамках 33-го туру чемпіонату Іспанії.

Команда Зідана спокійно почала матч, але з кожною хвилиною посилювала тиск на ворота одного з аутсайдерів першості. У результаті, якщо на 16-й хвилині після удару Роналду на допомогу Хетафе прийшла штанга, то на 29-й м'яч вже опинився у воротах. Захисники Хетафе дозволили Хамесу виконати подачу у штрафний, а Бензема без перешкод переправив м'яч у ворота.

Реал продовжив грати у свою гру, що втілилося у ще один гол до перерви. Іско зіграв у стінку з Бейлом, потім прискорився і зіграв у стінку з Бенземою, після чого відправив у дотик м'яч у ворота.

У другому таймі Реал продовжив забивати. Майже відразу після продовження гри Бензема відправив Бейла у прорив, той увійшов у штрафний і пробив у дальній гол.

А ось далі Реал зменшив темп, на що вплинули і заміни. Команда вже швидше догравала матч, чим скористався Хетафе, забивши гол престижу. Він на рахунку найактивнішого у складі господарів Сарабії.

Цей гол сколихнув Реал, і в підсумку футболісти мадридської команди ще двічі забили - спершу Хамес Родрігес до своєї гольової передачі додав гол, а крапку в матчі поставив Кріштіану Роналду, який відправив м'яч у порожні ворота після передачі Хесе.

Хетафе - Реал 1:5
Голи: Сарабія, 84 - Бензема, 29, Іско, 40, Бейл, 50, Родрігес, 88, Роналду, 90+2

Хетафе: Гуайта, Перейра (Йода, 9), Вірджін, Вігарано, Суарес, Сарабія, Родрігес, Лясен (Буендіа, 52), Педро Леон, Васкес (Гомес, 62), Шчеповіч

Реал: Навас, Марсело, Варан, Пепе, Карвахаль (Начо, 52), Родрігес, Кроос, Іско, Роналду, Бензема (Хесе, 67), Бейл (Васкес, 57)