Sport bigmir,  17 квітня 2016, 19:00
0
564
Шахтар сильніший від Олімпіка

Шахтар без проблем обіграв Олімпік у поєдинку 22-го туру чемпіонату України з футболу.

Шахтар здобув чергову перемогу в чемпіонаті України з футболу, зігравши 3:0 з Олімпіком.

Після перемоги над португальською Брагою, Мірча Луческу випустив майже повністю резервний склад, давши відпочити основним футболістам. На початку поєдинку "гірники" створили кілька моментів, але Шахтарю так і не вдалося відзначитися в першій половині матчу.

Рахунок був відкритий в дебюті другого тайму. На 46-й хвилині матчу Веллінгтон Нем отримав м'яч за межами штрафного, змістився в центр і відмінно пробив у дальній верхній кут воріт. Після забитого м'яча темп гри неабияк спав і здавалося, що команди так і дограють з рахунком 1:0. Проте на 82-й хвилині поєдинку В'ячеслав Шевчук увірвався в штрафну і віддав на Дентіньо, який і заробив одинадцятиметровий. Пенальті реалізував Марлос. Під завісу матчу перевагу збільшив Едуардо.

Шахтар - Олімпік 3:0

Голи: Ньом, 46, Марлос, 83 (пенальті), Едуардо, 90

Шахтар: П’ятов, Кобін, Ордець, Кривцов, Шевчук, Степаненко, Малишев, Ньом (Марлос, 71), Бернард (Тайсон, 71), Дентіньо, Гладкий (Едуардо, 46)

Олімпік: Махарадзе, Парцванія, Гришко, Петров, Немчанінов, Гошкодеря, Огиря (Доронін, 68), Моха, Танчик (Драченко, 60), Поступаленко (Степанюк, 85), Матяж

Попередження: Степаненко - Петров, Гошкодеря, Поступаленко