Степаненко: Вперше вийшов з капітанською пов'язкою

0
172
Степаненко: Вперше вийшов з капітанською пов язкою
Тарас Степаненко

Півзахисник донецького Шахтаря висловив свою думку щодо матчу 22-го туру чемпіонату України проти Олімпіка

"Вперше в офіційному поєдинку вийшов з капітанською пов'язкою. Містер прийняв таке рішення перед матчем. Для мене це дуже велика відповідальність. Гра була важкою до першого м'яча. Важливо було забити першими. Нем завдяки індивідуальним діям добре пройшов і провів класний гол - напевно, найкрасивіший з трьох сьогоднішніх!

Дивись також: Шахтар - Олімпік 3:0. Відео голів та огляд матчу чемпіонату України

Нелегко проводити матч через два дні на третій, тим більше після такого емоційного протистояння з Брагою, де ми віддали всі сили. Радий, що перемогли. Якщо згадати нашу зустріч з Олімпіком в першому колі, то там була проблема не стільки в тому, що пропустили, а в тому, що практично 80 хвилин грали в меншості. Цього разу суперник відмінно діяв, особливо в першому таймі. Олімпік пресингував і завдав достатню кількість ударів по наших воротах. Хлопці старалися, але клас є клас", - цитує українського футболіста офіційний сайт Шахтаря.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Шахтар спокійно обіграв Олімпік.