Вернидуб: Хочу в Кубок покласти бронзові медалі

Sport bigmir,  21 квітня 2016, 08:54
0
136
Юрій Вернидуб

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб прокоментував поразку своєї команди Дніпру в першому півфіналі Кубка України.

"Матч можна розділити на дві частини. У першому таймі була, вважаю, наша повна перевага, хоч ми і пропустили гол. Мали забивати. Як буває в житті, у нас чергуються біла і чорна смуги. Але нічого страшного. Вийшли на другий тайм, була хороша гра до видалення. Удесятьох грати проти такої команди, як Дніпро, дуже важко, але хлопці вистояли, і я їм за це вдячний.

1:0 - слизький результат. Є гра у відповідь в Запоріжжі. Ми підготуємося і, повірте, будемо битися ще 90 хвилин, а потім тільки дізнаємося, хто пройде до фіналу. Тому шанси розцінюю 50 на 50.

Хочу покласти бронзові медалі в Кубок. Кажу вам відверто, і сподіваюся, що так і буде. Чи впевнений, що в фіналі обіграємо Олександрію? Я впевнений, що ми пройдемо всюди! Олександрія виграла? 1:1? Так у фіналі чого я її повинен обіграти? Думаю, Шахтар зробить все, щоб бути в фіналі. Хоча бажаю удачі і Олександрії. Команда зараз на дуже хорошому ходу, показує дуже хорошу гру. Сподіваюся, що Дніпру в Олександрії солодко не буде. Так само, як і нам", - сказав Вернидуб