Воротар Зорі: У матчі-відповіді з Дніпром у нас є 90 хвилин

Sport bigmir,  22 квітня 2016, 14:35
0
81
Микита Шевченко

Голкіпер Зорі Микита Шевченко прокоментував поразку своєї команди в матчі Кубка України і поділився очікуваннями від матчу-відповіді

Голкіпер луганської Зорі Микита Шевченко розповів про перший матч кубкового протистояння з Дніпром (0:1), в якому луганчани драматично поступилися, але воротар провів один з найкращих матчів сезону.

"Чого не вистачило Зорі в матчі з Дніпром? Навіть не знаю, якщо чесно. Начебто і моменти були, і грали добре. Думаю, якби ми забили пенальті - гра розвивалася б по-іншому. Але в загальному важко сказати.

У матчі-відповіді у нас є 90 хвилин (а залежно від того, що відбувається на полі, і всі 120), щоб змінити ситуацію. Чи закономірний рахунок? Подивимося в Запоріжжі.

Що сталося в епізоді з голом Зозулі? Чесно кажучи, не бачив, що саме там сталося в боротьбі Зозулі, оскільки був сконцентрований на ударі. Спочатку я зіграв не найкращим чином і допустив помилку при такій погоді. Дивився на Чигринського, думав, що він буде пробивати, а Зозулю просто не побачив. Хотів як краще, а вийшло як завжди. Потім вже на повторі побачив, що начебто було порушення на Чайковського.

Колись наша серія з Дніпром, як і будь-яка інша, повинна була перерватися. Може, якась бабка, яка била в бубон на наших матчах з дніпрянами, перестала це робити. Ось і програли", - сказав Шевченко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Дніпро перемагає Зорю в напруженому матчі.

Зазначимо, що матч-відповідь 1/2 фіналу Кубка України Зоря - Дніпро відбудеться в середу, 11 травня, в Запоріжжі.

За матеріалами: sportarena.com