322
Зоря і Волинь поділили очки

Луганська Зоря все далі віддаляється від бронзових медалей чемпіонату.

Зоря знаходиться у кризі і за останній час не тільки втратила перевагу над Дніпром, а й дозволила змістити себе з третього рядка.

Матч із Волинню вселяв оптимізм - не так давно команди зустрічалися в Кубку, і тоді перемогу відсвяткували луганчани з рахунком 5:0.

Гра почалася в неспішному темпі. Зоря володіла м'ячем, але ближче до середини тайму лучани перехопили ініціативу. Як підсумок - гостям вдалося відкрити рахунок. Діденко отримав м'яч і з лінії воротарського розстріляв ворота Зорі.

У другому таймі у Волині до певного моменту справи йшли непогано. Всі плани порушив Миха Горопевшек - гравець порушив правила у власному штрафному й отримав пряму червону картку. Пенальті взявся виконувати Ліпартія, проте Неділько врятував свою команду.

На цьому Зоря не зупинилася і все ж зрівняла рахунок - Пауліньо ударом з лінії штрафного зумів пробити воротаря. До кінця матчу у луганчан могли ще виникнути шанси, проте ситуацію ускладнив Сиваков, який отримав дурне видалення за суперечки з арбітром. У рівних складах Зоря продовжувала атакувати, проте фінальний свисток зафіксував нічию.

Зоря - Волинь 1: 1

Голи: Пауліньо, 71 - Діденко, 31

Незабитий пенальті: Ліпартія, 61 (воротар)

Вилучення: Сиваков, 82 - Горопевшек, 59