Севілья повезла зі Львова результативну нічию

Sport bigmir,  29 квітня 2016, 00:05
0
712

Шахтар і Севілья зіграли внічию в першому півфіналі у Львові.

Подробиці і онлайн матчу: Шахтар - Севілья Текстова трансляція матчу Ліги Європи

Донецький Шахтар не зміг виграти перший півфінал Ліги Європи проти іспанської Севільї, зігравши з чинним переможцем турніру внічию 2:2. Український півзахисник іспанців Євген Коноплянка вийшов в основі і провів на полі 59 хвилин.

Севілья агресивно розпочала матч, що призвело до швидкого забитого м'яча. Вже на 6-й хвилині Вітол прийняв м'яч від Кевіна Гамейро, увійшов у штрафну і з правого кута воротарського відправив м'яч в сітку.

Забивши швидкий м'яч, Севілья віддала ініціативу Шахтареві, про що вже невдовзі пошкодувала. Шахтар став нагнітати біля воріт гостей і на 23-й хвилині зрівняв рахунок. Ярослав Ракіцький майже з центрального кола зробив ідеальний пас на хід Марлосу, який увірвався в штрафну і впевнено переграв Давіда Сорію.

Шахтар продовжив активно грати, що привело до ще одного гола. Після розіграшу кутового Марлос зробив вивірений навіс у воротарський з лівого флангу, де Тарас Степаненко потужним ударом головою відправив м'яч під поперечину.

На куражі Шахтар міг забивати ще, але Севілья втримала ворота в своїй недоторканності до перерви, а після неї вже команда Емері грала першим номером.

Більшу частину другого тайму володіння м'ячем Севільї ні до чого не приводило, але ближче до кінцівки гості стали "підтискати" нашу команду, атакувати все гостріше і все-таки зуміли зрівняти рахунок. Феррейра невдало пішов у підкат у своїй штрафній проти Вітола, а Гамейро впевнено реалізував пенальті.

2007 року в протистоянні Шахтаря і Севільї в Кубку УЄФА обидва матчі також закінчувалися з рахунком 2:2, і лише в додатковий час другої гри Севільї вдалося забити третій м'яч. Нинішній матч між командами знову закінчується з рахунком 2:2 з єдиною різницею, що тепер перший матч відбувся в Україні.

Додамо, що фіналіст Ліги Європи в цій парі визначиться 5 травня після матчу в Іспанії.

Шахтар - Севілья 2:2

Голи: Марлос, 23, Степаненко, 36 - Вітол, 6, Гамейро, 82 (з пенальті)

Шахтар: П’ятов, Срна, Кучер, Ракіцький, Ісмаїлі, Малишев, Степаненко, Марлос (Бернард, 90 + 2), Коваленко, Тайсон (Веллінгтон Нем, 90 + 1), Факундо Феррейра (Едуардо, 90 + 1)

Севілья: Сорія, Маріано Феррейра, Рамі, Каррісу, Ескудеро, Крихов'як, Нзонзі, Вітол, Банега, Коноплянка (Крон-Делі, 59, Коке, 72), Гамейро