Атлетіко пройшов Баварію в Лізі чемпіонів

0
909
Грізманн забив вирішальний гол в Атлетіко

Атлетіко пройшов Баварію в півфіналі Ліги чемпіонів.

Подробиці і онлайн матчу: Баварія - Атлетіко 2:1 Онлайн трансляція матчу Ліги чемпіонів

Мадридський Атлетіко став першим фіналістом Ліги чемпіонів сезону 2015/16 - в півфіналі команда Сімеоне за сумою двох зустрічей переграла мюнхенську Баварію.

У першому матчі вдома Атллетіко виграв 1:0, тому в матчі-відповіді з Мюнхені Баварія з перших хвилин захопила ініціативою і пішла вперед забивати гол. Господарі один за одним пробивали по воротах, гол назрівав і він опинився у воротах "матрацників" на 31-й хвилині.

Мюнхенці заробили штрафний поблизу воріт суперника і після удару зі штрафного від Хабі Алонсо м'яч рикошетом від ноги Хіменеса влетів у ворота.

Незабаром підопічні Пепа Гвардіоли мали подвоювати перевагу, коли Хосе Марія Хіменес порушив правила у власному штрафному майданчику, і арбітр призначив пенальті, однак Томас Мюллер не зміг переграти Яна Облака.
Початок другого тайму став шокуючим для Баварії, яка пропустила контратаку, в результаті якої Торрес вивів Грізманн один на один з Нойєром і француз зрівняв рахунок в матчі.

Баварії в такій ситуації необхідно було забивати двічі і перший гол господарі забили на 75-й хвилині, коли після навісу Алаби Відаль скинув на Левандовскі, а той головою фактично вніс м'яч у ворота.

Очікувалося, що Баварія влаштує штурм воріт Облака, але все могло обійтися без цього, якщо б Торрес забив пенальті, який сам і заробив на 84-й хвилині, але Фернандо не зумів переграти Нойєра.

Мануель Нойєр подарував надію Баварії, чиї польові гравці до останніх хвилин атакували ворота Облака, але так і не змогли його пробити.

Баварія - Атлетіко 2:1 (перший матч 0:1)

Голи: Алонсо, 31, Левандовскі, 74 - Грізманн, 54