Луческу: Севілья - команда, створена для єврокубків

Sport bigmir,  4 травня 2016, 21:26
0
298
Луческу вважає, що пенальті на Феррейрі не було

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу відвідав прес-конференцію перед матчем 1/2 фіналу Ліги Європи проти Севільї.

- Скажіть, які корективи в гру Шахтаря ви будете вводити, виходячи з тих помилок, які були допущені в першому матчі?

- Ми не так вже й багато помилок припустилися в першому поєдинку. Помилка була на перших хвилинах, коли нам забили м'яч. А так, якщо взяти до уваги, що Севілья зазвичай створює велику кількість моментів, то в грі з нами їх було не дуже багато. У другому голі, швидше за все, була помилка судді. Феррейра не торкався Вітоло. Футболіст Севільї дуже грамотно і професійно симулював цей момент. Суперник домігся пенальті, якого потребував. Ми багато разів переглянули цей момент - ніде не торкається нога Феррейри ноги Вітоло. Пригадую 2007-й рік, коли ми тут грали і теж в наші ворота призначили два пенальті. Попрошу своїх футболістів бути більш уважними, тому що суперник має в складі дуже досвідчених виконавців, які знають, як діяти в тій чи іншій ситуації. Ясно, що вони будуть робити все можливе, щоб домогтися позитивного результату перед своїми вболівальниками.

Якщо говорити про гру у Львові, то був дуже хороший перший тайм. Ми не реалізували кількох контратак, які зазвичай реалізовуємо. Великою помилкою, напевно, було те, що в другому таймі ми задовольнялися рахунком 2:1 і хотіли зберегти цей результат до кінця матчу. Завтра на нас чекає дуже складний поєдинок. Севілья - команда, створена для єврокубків. У ній немає молодих гравців, всі - досвідчені футболісти, які пройшли через провідні клуби. Очолює цю команду сильний тренер, який якісно вивчає суперника і дуже добре виставляє свою гру.

- Після результату 2:2 вам доведеться ризикувати, напевно, з перших хвилин. Чи ускладнить таке завдання для Шахтаря боротьбу в цьому протистоянні?

- Подивимося, як буде розвиватися гра. Це ваша думка, що ми будемо ризикувати. А матч надасть дуже багато варіантів. Тому подивимося, як будемо діяти. Все буде залежати більше від того, як діятимуть господарі поля. Їх напевно буде підганяти публіка, яка заповнить стадіон. І ми теж повинні цим скористатися.

- Обидві команди добре знають і детально вивчили одна одну. Чи можна в матчі на такій стадії піднести сюрприз? І хто може це зробити: ви чи Севілья?

- Сюрпризом було б, в першу чергу, щоб Тайсон провів поєдинок на своєму теперішньому рівні. Тому що в першому матчі він не зіграв навіть на 50% від свого потенціалу. Якщо Тайсон буде в максимальній формі, то наша команда від цього дуже багато в чому виграє. Я думаю, що обидва колективи вийдуть на поле майже в тих самих складах, що і в першому матчі. З тією лише різницею, що цього разу команди знають одна одну ще краще, ніж перед минулою грою.

Нагадаємо про те, що матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги Європи Севілья - Шахтар відбудеться 5 травня на стадіоні Рамон Санчес Пісхуан. Трансляція матчу розпочнеться о 22:05.

Раніше повідомлялося про те, що Шахтар не втримав перемоги над Севільєю в Лізі Європи.

За матеріалами: ФК Шахтер