Севілья обігрує Шахтар і виходить у фінал Ліги Європи

Sport bigmir,  5 травня 2016, 23:57
0
1355
Севілья обіграла Шахтар і вийшла у фінал Ліги Європи

Севілья обіграла Шахтар з рахунком 3:1 в матчі-відповіді півфіналу Ліги Європи і вийшла у фінал турніру

Подробиці і трансляція матчу Севілья - Шахтар 3:1 трансляція матчу Ліги Європи

Севілья втретє поспіль вийшла у фінал Ліги Європи.

У четвер, 5 травня, підопічні Унаї Емері в матчі-відповіді 1/2 фіналу обіграли донецький Шахтар з рахунком 3:1.

Севілья зі старту поєдинку більше володіла ініціативою в матчі і вже на 9-й хвилині зустрічі вийшла вперед. Максим Малишев на рівному місці втратив м'яч, після чого Кевін Гамейро вийшов один на один з П'ятовим і відправив м'яч точно в сітку.

Шахтар, який блякло виглядав більшу частину першого тайму, в кінці першої 45-хвилинки завдяки зусиллям Марлоса зумів включитися в боротьбу. На 44-й хвилині зустрічі півзахисник вирізав ідеальну передачу на Едуардо в штрафну і останній не схибив, зрівнявши рахунок у матчі. Але після перерви Севілья показала, що вона сильніша за свого суперника. На 47-й хвилині Гамейро, який став одним з найкращих футболістів у цьому поєдинку, збільшив рахунок до 2:0. А на 59-й хвилині удар Маріано Феррейра з дальньої дистанції з-під Ісмаїлі не зміг парирувати П’ятов.

До фінального свистка Севілья мала ще кілька моментів для взяття воріт, але рахунок матчу так і не змінився. Команда Унаї Емері обіграла Шахтар в матчі 3:1 і вийшла у фінал Ліги Європи, який відбудеться 18 травня в Базелі, Швейцарія.

Севілья - Шахтар 3:1

Голи: Гамейро, 9, 47, Маріано Феррейра, 59 - Едуардо, 44

Севілья: Сорія - Маріано, Рамі, Каррісу, Тремулінас (Ескудеро, 74) - Коке, Крихов'як, Нзонзі, Вітол, Банега (Кристофоро, 89) - Гамейро (Іборра, 82)

Шахтар: П’ятов - Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі - Малишев, Степаненко - Марлос (Ньому, 84), Коваленко, Тайсон (Бернард, 76) - Едуардо (Дентіньо, 84)

Попередження: Банега, Вітол - Марлос, Ракицький, Кучер, Срна, Едуардо, Степаненко, Ісмаїлі