0
1071
Дніпро забезпечив собі  бронзу , Олександрія вийшла в Лігу Європи

Дніпропетровський Дніпро став недосяжним для луганської команди, Олександрія вийшла в Лігу Європи.

Дніпропетровський Дніпро достроково завоював собі бронзові медалі чемпіонату України сезону 2015/16. У 25-му турі першості підопічні Маркевича здобули вольову перемогу над Волинню 3:2 в останньому домашньому матчі луганчан в еліті.

У першому таймі зусиллями Жунича Волинь відкрила рахунок в матчі, але після перерви Руїс, Безус і Матеус з пенальті оформили Дніпру перемогу. Під кінець матчу Горопевшек поставив крапку в матчі. Нагадаємо, Волинь через борги не має наміру заявлятися на наступний сезон Прем'єр-ліги.

Волинь - Дніпро 2:3

Голи: Жунич, 37, Горопевшек, 81 - Руїс, 49, Безус, 65, Матеус, 77 (з пенальті)

Волинь: Шуст, Гуменюк (Петров, 46), Жунич, Шабанов, Польовий, Богданов, Кравченко, Горопевшек (Логінов, 88), Мемешев, Герасим'юк, Хомченко (Дудик, 72)

Дніпро: Лаштувка, Адамюк, Сваток, Чигринський, Федецький, Політило (Безус, 46), Ротань, Руїс, Шахов, Бруно Гама (Лучкевич, 62), Матеус (Едмар, 78)

Дніпро став недосяжним для луганської Зорі, яка до того ж програла Ворсклі. Будковський відкрив рахунок у матчі на 12-й хвилині, але після перерви полчавчанам вдалося відігратися і вирвати перемогу завдяки голам Хльобаса і Шиндера з пенальті.

Зоря - Ворскла 1:2

Голи: Будковський, 12 - Хльобас, 46, Шиндер, 85 (з пенальті)

Зоря: Н. Шевченко, Опанасенко, Сиваков, Форстер, Каменюка, Гордієнко (Гречишкін, 73), Чайковський (Танковський, 55), Караваєв, Тотовицький, Петряк (Любенович, 58), Будковський

Ворскла: Непогодов, Сапай, Даллку (Чеснаков, 20), Дитятьєв, Сімінін, Бартулович (Ребенок, 74), А. Ткачук, Скляр, Хльобас, Коломоєць, Шиндер (Довгий, 90+1)

Ще в одному матчі туру Олександрія обіграла Говерлу з рахунком 2:0 і забезпечила собі місце в Лізі Європи на наступний сезон.

Олександрія - Говерла 2:0

Голи: Микицей, 30, Запорожан, 52 (пен.)

Олександрія: Леванідов, Микицей, Басов, Шендрик, Чеботаєв, Куліш, Дедечко, Запорожан (Банада, 79), Козак (Чорний, 59), Грицук, Пономар (Леонов, 68)

Говерла: Бабенко, Гончар, Ряшко, Єременко (Іванов, 14), Гей, Гемега, Хоменко, Савченко, Кузик, Тома, Худоб'як (Добровольський, 76)