Луческу: У перерві лаяв своїх футболістів

Sport bigmir,  12 травня 2016, 08:17
0
373
Мірча Луческу

Наставник донецького Шахтаря висловив свою думку щодо матчу-відповіді 1/2 фіналу Кубка України проти Олександрії

Головний тренер донецького Шахтаря Мірча Луческу відповів на питання журналістів на прес-конференції після півфінального поєдинку з Олександрією:

"Дуже важливо сьогодні було вийти в фінал. Ми це зробили. Грали проти команди, яка добре, організовано діяла в обороні. Олександрія протягом 90 хвилин чекала нашої помилки або якогось стандартного положення, після якого вони хотіли забити. У першому таймі ми мали чотири-п'ять гольових моментів, але не реалізували їх. Думаю, що і поле сьогодні було не дуже гарної якості. У другому таймі було дуже багато дій біля штрафного майданчика суперника, але, на жаль, не завжди вони були ефективні. Рахунок 2:0 якраз відповідає тому, що сьогодні відбувалося на футбольному полі. Другий гол - повністю заслуга Нема, який наполегливо пішов в штрафну Олександрії. Він показав велике бажання забити, і це у нього вийшло.

У перерві лаяв своїх хлопців за те, що вони так безвідповідально ставилися до тих моментів, які ми створили в першому таймі. Після десяти стартових хвилин рахунок повинен був бути 3:0. Задоволений тим, що обидва м'ячі забили молоді хлопці. І один, і другий - дуже агресивні. Вчасно увійшли в штрафну і вразили ворота суперника", - цитує румунського фахівця офіційний сайт Шахтаря.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Шахтар обіграв Олександрію і вийшов у фінал Кубка України.