Артем Мілевський уникнув вильоту з вищого дивізіону чемпіонату Румунії

iSport.ua,  25 травня 2016, 11:57
0
520

Український форвард Артем Мілевський, який виступає за румунську Конкордію, допоміг команді зберегти прописку.

У матчі 13 туру (за тур до завершення чемпіонату) групи вильоту Чемпіонату Румунії, Конкордія на виїзді зуміла обіграти Петролул (0:1).

Екс-форвард збірної України провів на полі всі 90 хвилин матчу, а на 53-й хвилині, за рахунку 1:0 на користь його команди, не зумів реалізувати пенальті.

Єдиний гол забив також відомий в Україні захисник Майкл Одібе, який раніше виступав в київському Арсеналі і Дніпрі.

У групі вильоту Конкордія йде на 4-му місці, маючи в активі 34 очки. Команда Мілевського відірвалася від Волунтарі, що йде на 6-му місці і має на гру менше, на 9 очок і забезпечила собі місце в елітному дивізіоні на наступний сезон.

Зазначимо, що в 14-ти матчах за Конкордію Мілевський відзначився 6 разів.