0
3234
Олександр Зінченко

Півзахисник російської Уфи Олександр Зінченко став наймолодшим бомбардиром в історії національної збірної.

Сьогодні збірна України провела товариську гру з командою Румунії (4-3). У перерві гри Олександр з'явився на полі, а вже через три хвилини 19-річний хавбек відзначився своїм дебютним голом з складі збірної.

При точному підрахунку Зінченко забив гол у віці 19 років 5 місяців і 14 днів. Цей показник на два місяці випереджає результат володаря Золотого м'яча Андрія Шевченка, який нині працює асистентом Михайла Фоменка в національній збірній.

Свій перший м'яч за Україну Шева забив 1 травня 1996 року в товариському матчі зі збірною Туреччини (2-3). Всього Шевченко відзначився за збірну 48 разів.