Уругвайський Пласа Колонія виграв чемпіонат в першому ж сезоні у вищому дивізіоні

iSport.ua,  31 травня 2016, 13:45
0
51
Чемпіони

Пласа Колонія, яка відродилася лише в 2013 році і почала з нижчого дивізіону, вчора відсвяткувала перемогу в найпрестижнішому кубковому турнірі Уругваю.

Історію Пласи можуть взяти на замітку багато українських клубів - в 2011 році команда збанкрутувала і закінчила свої виступи на професійному рівні, одна через два роки кошти на клуб знайшлися, і Колонія почала свій шлях до чемпіонства з самих низів уругвайського футболу. Рік за роком клуб піднімався в більш престижний дивізіон і ось, за підсумками минулого сезону Пласа дісталася вищої ліги.

В уругвайському футболі довгі роки домінують два клуби - Пеньяроль і Насьональ, тому чемпіонство Пласи крім як дивом не назвати.

За тур до закінчення першості Пласа Колонія на 5 очок випереджає Пеньяроль, що йде на другому місці. Таким чином чемпіоном Уругваю стала команда-новачок вищого дивізіону.