iSport.ua,  13 червня 2016, 15:00
0
276
Емре Мор

18-річний півзахисник збірної Туреччини Емре Мор після матчу зі збірною Хорватії (0:1) терпляче чекав Луку Модрича, щоб зробити спільне фото.

Збірна Туреччини почала свій шлях на Євро-2016 з поразки від національної команди Хорватії. Перед самою перервою лідер хорватської збірної Лука Модрич шикарним ударом з-за меж штрафного майданчика вивів свою команду вперед. Надалі гра тривала за переваги підопічних Анте Чачича, а туркам так і не вдалося підібрати ключі до воріт Субашича.

У другому таймі Фатіх Терім кинув в бій, мабуть, найталановитішого молодого гравця турецької збірної - на полі з'явився 18-річний півзахисник дортмундської Боруссії Емре Мор. Змінити хід зустрічі гравцеві не вдалося, проте він залишив про себе гарне враження - Мор постійно намагався загострити гру своєї команди за рахунок високої швидкості і відмінного дриблінгу.

Після матчу автор переможного гола Лука Модрич довгий час давав інтерв'ю всіляким ЗМІ, а Емре Мор терпляче стояв осторонь в очікуванні свого кумира. 18-річний геній дуже хотів зробити селфі з півзахисником Реала.

У підсумку, Лука Модрич не відмовив турецькому півзахисникові в такій можливості і зробив з ним селфі, яке Мор розмістив на своїх сторінках в соцмережах.