Швайнштайгер: За такої гри Україна повинна пройти далі

0
1076
Бастіан Швайнштайгер

Півзахисник і капітан збірної Німеччини Бастіан Швайнштайгер прокоментував вчорашній поєдинок зі збірною України.

Нагадаємо, що Швайнштайгер у вчорашньому поєдинку вийшов на заміну на 90 хвилині матчу і вже через дві хвилини забив другий гол у ворота нашої команди.

В інтерв'ю каналу Футбол 1 Басті сказав наступне:

«Перед грою Толик Тимощук попросив у мене футболки збірної Німеччини. Він класний хлопець, я не відмовив йому.

Що стосується його команди. Якщо збірна України буде грати, як з нами, то вийде далі.

Гравці збірної України показали бійцівський характер, нам було дійсно непросто з ними».

Нагадаємо, що Німеччина здобула перемогу з рахунком 2:0 і очолила квартет С. Наступний матч підопічні Йоахима Льова проведуть 16 червня проти Польщі. Збірна України також 16 червня зіграє з командою Північної Ірландії.