Льов: Наприкінці травня словаки нас уже обігравали

iSport.ua,  26 червня 2016, 13:13
0
84
Тренування збірної Німеччини

Головний тренер збірної Німеччини Йоахім Льов оцінив майбутнього суперника в 1/8 фіналу Євро-2016.

Збірні Німеччини та Словаччини сьогодні визначать того, хто зіграє у чвертьфіналі чемпіонату Європи. Початок матчу о 19:00 за Києвом.

"Словаччина відрізняється від Північної Ірландії - вона набагато сильніша. Наприкінці травня словаки нас обіграли, і ми знаємо, що це класна команда з міцною обороною. У нас не буде стільки простору, скільки в поєдинку проти Північної Ірландії, тому можливі одна-дві перестановки. Сподіваюся, вийде зіграти краще, ніж Англія на груповому етапі.

Я залишився незадоволений реалізацією в матчі з Північною Ірландією, так само, як і самі гравці. Розуміємо, що не повинні тринькати моменти в майбутньому поєдинку, бо так багато шансів у плей-офф у нас вже не буде.

Жером Боатенг тренувався, ні на що не скаржився, тому проблем з його участю бути не повинно. Бастіан Швайнштайгер довгий час був травмований, не виходив в "основі" з січня, і, звичайно, йому важко грати всі 90 хвилин із самого початку. Але зараз він поступово намацує свій ритм, тому буде грати вирішальну роль для нас на цьому турнірі", - сказав Льов.

Нагадаємо, Німеччина була суперником збірної України по групі С, в якій стала переможцем, випередивши, крім наших співвітчизників, команди Польщі та Північної Ірландії.