Кривцов: "З кожним днем ми наближаємося до оптимальної форми"

0
84
Кривцов:  З кожним днем ми наближаємося до оптимальної форми
Сергій Кривцов

Захисник Шахтаря українець Сергій Кривцов поділився враженнями від товариського матчу проти Меппена (4:1).

«З перших хвилин стало зрозуміло, що цей суперник рівнем вищий, ніж той, що був у попередньому спарингу. Меппен намагався комбінувати, атакувати і не боявся виходити з оборони в атаку. Тож було цікаво.

Не одразу увійшли в гру, пропустили першими. Можливо, це все на тлі навантажень. Потім уже поєдинок пішов за нашим сценарієм: стали більше йти вперед, контролювали гру. Залишалося тільки розкачати оборону суперника і забити - це у нас вийшло. А в другому таймі біля наших воріт зовсім не виникало небезпечних моментів.

З кожним днем ​​ми наближаємося до оптимальної форми і все більше розуміємо вимоги тренерського штабу», - сказав Кривцов.