Шторк: Хочу привітати гравців з хорошим виступом на Євро

iSport.ua,  27 червня 2016, 08:58
0
158
Угорці після фінального свистка

Головний тренер збірної Угорщини Бернд Шторк прокоментував поразку своїх підопічних у матчі проти Бельгії.

Нагадаємо, поступаючись практично з самого початку матчу з рахунком 0:1, угорці мали можливості зрівняти рахунок, але замість цього за останні 12 хвилин гри пропустили ще тричі.

«Дуже важко аналізувати матч, коли твої гравці щойно поступилися з рахунком 0:4. Те, як саме програли, образливо удвічі. По-перше, хочу привітати Бельгію з виходом до чвертьфіналу. Я був не дуже задоволений в першому таймі, оскільки ми пропустили після «стандарту». Діяли не настільки сміливо і компактно, як в попередніх іграх, позначився, напевно, брак впевненості.

У перерві сказав гравцям, що необхідно бути більш амбіційними і створювати більше моментів попереду. Ми були близькі до того, щоб зрівняти рахунок, але як тільки я захотів ризикнути, бельгійці забили другий м'яч. Продовжили шукати щастя в атаці, в результаті чого почали з'являтися вільні зони в обороні.

І все-таки хочу привітати свою команду з хорошим виступом на ЄВРО. Показали пристойну гру і можемо більше не оглядатися назад, а дивитися в майбутнє. Тепер треба добре потрудитися в кваліфікації чемпіонату світу. Мені здається, ми можемо добитися відмінних результатів», - каже Шторк.

Збірна Угорщини стала одним з відкриттів чемпіонату, посівши перше місце в групі, випередивши Ісландію, Португалію і Австрію.