Гуннарссон: "Ми провалили перший тайм, але зберегли обличчя в другому"

0
160
Гуннарссон:  Ми провалили перший тайм, але зберегли обличчя в другому
Арон Гуннарссон

Півзахисник збірної Ісландії Арон Гуннарссон прокоментував поразку від Франції в четертьфінальному матчі чемпіонату Європи (2: 5).

Слова Гуннарссона наводить офіційний сайт УЄФА:

«Я розчарований, але неймовірно пишаюся тією казкою, що підійшла зараз до кінця. Було складно, нам доводилося битися, щоб домогтися такого успіху. Доводилося видавлювати з себе останні соки. На щастя, ми могли покластися на неймовірну підтримку уболівальників. Відчуваю себе перед ними в невимовному боргу. Все це підкреслює рівень підтримки збірної з боку ісландців, і каже, як багато команда віддала сил, щоб гідно зіграти на турнірі.

Для нас матч склався не зовсім вдало... Ми дійсно провалили перший тайм, але змогли зберегти обличчя в другому. У перерві ми зрозуміли, що нам нема чого втрачати. Ми знали, що так закінчувати турнір не можна. Вважаю, в другому таймі ми непогано впоралися».

Відзначимо, що після перемоги над ісландцями, збірна Франції зіграє з Німеччиною за право виходу у фінал Євро-2016. Півфінальний матч Франція - Німеччина відбудеться 7 липня.