Португалія - десята країна, яка виграла Євро й інші факти фіналу

iSport.ua,  11 липня 2016, 08:09
0
1394
Радість португальців після перемоги у фіналі

Вашій увазі пропонуються найцікавіші статистичні факти матчу Португалія - Франція (1:0).

1 - Португалія здобула перше чемпіонство після 35 ігор, проведених на чемпіонатах Європи.

1 - Франція була останньою командою, яка виграла домашній Євро, а Португалія останньою, яка поступилася у фіналі домашнього Євро. Тепер обидва досягнення у французів.

2 - обидва голи Португалії в додатковий час були забиті гравцями, які вийшли з лави.

3 - останні три фінали збірної Франції на великих турнірах завершувалися нічиєї в основний час (2000, 2006 і 2016 роки).

5 - Португалія поступилася у всіх попередніх матчах проти країни-господині на великих турнірах.

6 - Едер - шостий запасний, який забив у фіналі Євро поряд з Бірхоффом і Вільтором.

7 - з 1980 року жоден воротар не зробив більше сейвів у фіналі Євро, ніж Руї Патрісіо (Петер Шмейхель також зробив 7 сейвів проти Німеччини у 1992 році).

8 - Кріштіану Роналду зробив лише вісім передач у фіналі перед тим, як був замінений.

10 - Португалія - ​​десята країна, яка виграла Євро.

12 - Кріштіану Роналду став першим гравцем, який вийшов у старті у двох фіналах Євро більш ніж через чотири роки (12 років між Євро-2004 і Євро-2016).

13 - Португалія не програвала 13 останніх матчів під керівництвом Сантуша (перемог - 9, нічиїх - 4).

18 - Ренато Санчеш - наймолодший гравець, який вийшов у фіналі чемпіонату Європи (18 років і 326 днів).

18 - Франція не програвала 18 останніх матчів на великих турнірах на рідній землі, вигравши 16 матчів і звівши до нічиєї ще два.

20 - Коман є наймолодшим гравцем в історії Франції, які вийшли у фіналі великого турніру (20 років і 27 днів) і 5 наймолодший в історії Євро.

31 - після тріумфу Португалії Англія стала країною, яка провела найбільше ігор на чемпіонатах Європи, не виграючи трофей.

59 - це перший фінал Євро без голів у перші 59 хвилин.

72 - Косельні віддав усі свої паси точно в ноги партнерам (72/72).

73 - Португалія вела в матчах лише 73 хвилин з 720 проведених в основний час матчів Євро.

80 - Португалія завдала першого удару в площину воріт у цьому матчі на 80-й хвилині.

0:0 - це шостий Євро без забитих голів у першому таймі, але перший без голів в основний час матчу.

0:0 - у всіх чотирьох фіналах Євро, де грали Франція і Португалія, в першому таймі голи не забивалися.