iSport.ua,  14 серпня 2016, 15:13
0
300
Ігор Березовський

Німецький Дармштадт може поповнити вже третій українець у цьому трансферному вікні - голкіпер Ігор Березовський.

Нагадаємо, раніше склад Лілій поповнили Артем Федецький та Денис Олійник.

Тепер же стало відомо, що українець Ігор Березовський опинився на розгляді німецького клубу і може поповнити його склад вже найближчим часом.

Офіційний сайт Дармштадту повідомляє, що в товариській зустрічі проти іспанського Лас-Пальмасу українець провів на полі весь другий тайм, однак за дві хвилини до закінчення основного часу пропустив гол, який встановив підсумковий результат на табло - 1:1.

Два інших українці також брали участь у матчі - Федецький потрапив у стартовий склад і провів на полі перший тайм, а Олійник дебютував за новий клуб, вийшовши на заміну на 65-й хвилині зустрічі, проте не зумів відзначитися результативними діями.

Що стосується Березовського, то минулого сезону голкіпер захищав ворота бельгійського Сент-Труйдену, куди його заслали від ще одного клубу з Бельгії - Льєрсу. Раніше Ігор виступав за польську Легію й український Оболонь, Кропивницьку Зірку та Олімпік.