iSport.ua,  15 серпня 2016, 11:57
0
148
Іньєста тримається за травмоване коліно

Гравці Барселони Жеремі Матьє і Андреас Іньєста залишили поле в матчі проти Севільї ще в першому таймі.

Учора відбувся перший матч Суперкубка Іспанії між Севільєю і каталонською Барселоною. Поєдинок завершився перемогою Барси з рахунком 2:0.

Однак для каталонців все було не настільки райдужно. Вже на 26 хвилині залишив поле захисник Жеремі Матьє, якого змінив інший француз Лукас Дінь. Офіційний сайт Барселони повідомляє, що у Матьє проблеми з підколінним сухожиллям правої ноги.

Через 10 хвилин в зіткненні з Маріано травму отримав капітан команди - Андреа Іньєста. Повідомляється, що у 32-річного іспанця сильний удар коліна.

Обидва гравці сьогодні пройдуть медобстеження, після якого стане відомо про ступінь серйозності травм і про терміни повернення гравців на поле.