Шахтар розбиває Дніпро

iSport.ua,  21 серпня 2016, 18:56
0
538

Підопічні Паулу Фонсеки у матчі п'ятого туру УПЛ і пір'їнки не залишили від молодої дніпровської команди (4:0).

З чотирма перемогами поспіль в активі підходив донецький Шахтар до домашньої гри у Львові проти дніпровського Дніпра. Можна було погодитися з передматчевими розкладами, згідно з якими явними фаворитами виглядали саме господарі. Після успішної гри проти Волині у першому турі підопічні Михайленка більше в нинішньому сезоні не перемагали, що пояснюється досить низьким кадровим потенціалом у порівнянні навіть з командою весняного зразка. Нинішній Дніпро вже ніяк не можна зарахувати до явних грандів українського футболу, а значить, і говорити про рівне протистояння цієї команди в іграх із Шахтарем і Динамо поки не доводиться.

Примітно, що Паулу Фонсека вже не вперше віддав перевагу більш класичній схемі гри для Шахтаря 4-2-3-1, яка не перестає приносити помаранчево-чорним переможні результати. Ось і сьогодні зі стартових хвилин зустрічі повною перевагою заволоділи гірники, майже не випускаючи Дніпро на свою половину поля. Така гра очікувано призвела до швидких голів, пропущених гостьовою командою. Спочатку Ордець ударом з лінії воротарського відгукнувся на подачу від Срни, а потім ще і Дентінью миттєвим пострілом головою на дальній штанзі замкнув навіс від Марлоса з кутового.

Гра фактично відбулася до п'ятнадцятої хвилини протистояння. Надалі Шахтар продовжував лідирувати, але пресингував суперників вже не так завзято. До перерви могли ще відзначитися Коваленко і Малишев, але обом не вистачало точності ударам головою з меж воріт. У свою чергу, гості спромоглися лише на один удар у чужі ворота за всі перші сорок п'ять хвилин матчу.

Відразу зі стартом другого тайму Михайленко кинув в бій двох нових виконавців, але ніякого кардинального перелому в гру їм внести не вдалося. Шанс відзначитися голом ударом з центру чужій штрафній був хіба що у вийшов на заміну Артема Довбика, але удар прийшовся в вчасно стрибнув під цей м'яч Фреда. Окремо слід відзначити слабку позиційну гру в цьому моменті Ордець, який явно упустив свого суперника.

Шахтарі у другій половині зустрічі встигли провести ще два голи. Спочатку у середині другого тайму Едуардо змістився з лівого флангу атаки в центр у чужий штрафний, після чого передав м'яч Марлосу, а той виконав несильний, але точний удар у дальній кут воріт. Явну помилку допустив у цьому моменті голкіпер Дніпра Шеліхов, який повинен був забирати м'яч у руки. Потім вже у самій кінцівці зустрічі Срна точно навісив на Феррейру, який вийшов на заміну, після чого аргентинець ударом головою відправив м'яч у кут воріт.

4:0 - заслужений підсумок матчу між Шахтарем і Дніпром, в якому команда господарів виявилася набагато сильнішою від гостей. У Михайленка попереду ще багато роботи над покращенням боєздатності команди.

Шахтар - Дніпро 4:0

Голи: Ордець, 13, Дентінью, 14, Марлос, 71, Феррейра, 89

Шахтар: Пятов - Срна, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі - Малишев, Фред - Дентінью (Феррейра, 77), Коваленко (Ньому, 66), Марлос - Едуардо (Степаненко, 80)

Дніпро: Шеліхов - Лучкевич, Сваток, Чеберячко, Польовий - Кравченко, Когут (Кочергін, 46) - Вакулко, Політило, Близниченко (Назаренко, 76) - Баланюк (Довбик, 46)

Попередження: Степаненко